Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elmenjek az orvoshoz vagy...

Elmenjek az orvoshoz vagy simán elküld a fenébe? Az alma diétáról milyen tapasztalatok vannak? Kinek hogy sikerült ez úton? Milyen hatásos módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
20 éves 169 cm és 75 kiló vagyok. nem érzem jól magam a bőrömben. A hasamról+combomról szeretnék leadni jobban, a hízásra való hajlamot édesanyámtól "örököltem". Szeretnék orvoshoz menni, hogy mégis mit ajánl, de nem lehet hogy ő nem ajánlaná a fogyózást? Vagy csináljam magamtól, de az a baj hogy nincs akaraterőm. pedig tudom azt hogy kb 10 kilótól megszeretnék szabadulni mert néha a guggolás sem megy a hasamtól, főleg ha azelőtt nemrég ettem. Segítsetek, fontos lenne.
2009. szept. 10. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz hiába mész, akaraterőt ő sem tud adni, sem lefogyni helyetted. És gyógyszert sem fog felírni, mert nem vagy kórosan elhízott. Esetleg átküld dietetikushoz.
2009. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs akaraterőd, akkor tökmindegy, hogy ki mit mond neked, meg mit ajánl. Figyelj oda az étkezésedre, sok zöldség, sovány husi, kevés szénhidrát, és a legfontosabb, hogy mozogj sokat! Nem kell guggolnod, annyi féle mozgás van, lehet hogy neked pl. épp a futás használ. A súlyod alapján nem hiszem hogy gondot okozna egy 15 perces kocogás. Utána tornázz, főleg azt a részt, ahonnan szeretnél leadni. Tarts ki legalább 1,5-2 hónapig, akkor biztos hogy már látszani, vagy érződni fog az eredmény. Sok sikert!
2009. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te sikeres leszel, mert már konkrétan megfogalmazódott benned az akarat. Még orvoshoz sem restellenél elmenni.Ez ritka!

Válassz olyan diétát, amit be is tudsz tartani hónapokon át.

Ajánlom, hogy hagyd el a kenyeret,tésztát.Ebédre mindenből felét edd,amit idáig.Vacsorára zöldséget felvágottal,joghurttal.Este 7 után én már nem ennék.

Na és torna,ami neked is megfelelő.Rubint Réka nagyon jó gyakorlatokat csinál. Youtube-n a "van öt perced" gyakorlatai is szuperek. De a DVD-i is hatásosak.

Sok sikert és gratulálok az elhatározásodhoz!

2009. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, ne egyél kenyeret (semmi péksüteményt, semmi lisztes dolgot, kekszet stb.. se) tésztát és krumplit EGYÁLTALÁN. Az átlag magyar ezekből eszik rengeteget, tudom, ijesztően hangzik, de hidd el, nem fogsz éhenhalni, és ettől már önmagában fogyni lehet. Én beteg voltam, hasnyálmirigy-zavar miatt kéynszerültem ezeket kihagyni, és, noha nem a kilók voltak a legnagyobb bajom, de fogytam, csak attól, hogy nem ettem kenyeret, tésztát, krumplit. Nem tornáztam - ha Te még azzal is megspékeled, biztos jó eredményt fogsz elérni. Nem kell éhenhalnod, érezd jól magad a bőrödben, nem kell gyenge hullának lenned - csak kenyeret, tésztát és krumplit ne egyél, ennyi.
2009. szept. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És hogy helyette mit? Reggelire pl. tojásrántottát virslivel, paradicsommal, ebédre levest, sült húst, zöldséget, vacsorára mondjuk mit szólsz töltött cukkinihez? Van élet kenyér nélkül is ;)
2009. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!