Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétás, de TARTÓS ételeket...

Diétás, de TARTÓS ételeket tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

A közeljövőben valószínűleg sokat fogok utazni, és az otthonról hozott kajákat tudom csak enni.

Diétázom, így sok fehérjét kéne ennem, amivel a probléma csak az, hogy nincs hűtő, és egy alkalommal kb. 3-4 napra elég ételt kell vinni, tartósat, ugye. Első nap még elvagyok otthoni sajtos szendvicsen, az valamennyire bírja, a többi nap az érdekes. Gondoltam konzerv készételekre, de azok eléggé zsírosak, meg hidegen (merthogy mikró sincs) nem igazán finomak…Bár ha jobban belegondolok melegen se.

A fehérjeporok szerintem elég műanyagok (mondjuk, lehet, hogy a zacskós levesek is ugyanolyan károsak).

Valaki tudna nekem ajánlani ételeket, amik azért nem csak szénhidrátból állnak, meg hát valamennyire diétásak is? Nem akarok napokig kekszen meg tartós kenyéren élni, ha lehet...



2013. febr. 26. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

én amiket ilyenkor szoktam

teljes kiőrlésű kiflit veszek az 2-3 napig simán eláll

hozzá tonhalkonzerv paradicsomszószban, saját lében, tonhal twist saláta mexikóisan vagy babosan

ez változatos, mert sokféle ízben kapható

2013. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a tonhal tényleg jó ötlet!
2013. febr. 27. 16:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!