Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel kapnám...

Milyen módszerrel kapnám vissza az eredeti súlyomat?

Figyelt kérdés

Átlagosan olyan 50-52 kg voltam mindig is.

Táncolok, jelenleg heti 2-3-szor, sosem voltam kövér, ősszel már ott tartottam, hogy a hasamon elkezdtek a felső kockák látszódni.

Viszont decemberben elkezdtem dolgozni, irodában.Észre sem vettem egy ideig mennyire elengedtem magamat, de most már nagyon látszik és irtózatosan zavar.

Igazából mérlegre rég nem álltam, szóval kilóban nem tudom mennyit szedhedtem fel, viszon pocakom lett, ami nagyon zavar.

Mire figyeljek, mi az amit mellőznöm kell, hogy újra lapos legyen a hasam?

A mozgással azt hiszem nincs gond(javítsatok ki ha nem így van), inkább a sok péksüti amit eddig ettem..de most arról is leálltam.

Sosem fogyókúráztam, szóval ne kövezzetek meg! :)

Köszönöm a válaszokat!


2013. febr. 25. 12:35
 1/1 dieta ***** válasza:
Mielőtt elcsábultál a péksütiktől jó úton haladtál.Ebből az következik vissza kellene állni a régi életmódra az étkezést is beleértve.Ahány dekát szeretnél fogyni hetente annak tízszeresét kalóriában levonod a régi étrended napi kalória beviteléből és visszakapod a régi alakod.A heti 50 dkg.-ot ne lépd túl ha szeretnéd ,hogy a bőröd ne veszítsen a feszességéből.
2013. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!