Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm.89. kg. Milyen módszerr...

164 cm.89. kg. Milyen módszerrel lehet jól lefogyni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne egyél annyit és sportolj valamit.
2013. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem szoktam sokat enni. Csak nem jól érkezem. Reggel nem szoktam semmit se enni, és mikor haza érek kb olyan délután 4 óra fele akkor szoktam enni és ennyi. Utána már nem eszek. Nem valami jól étkezek, mert tudom h naponta 4x-5x kéne kis mennyiségben enni.
2013. febr. 19. 17:25
 3/15 anonim ***** válasza:
no, akkor meg is van a megoldás. egyél többször, és hanyagold a lisztes és cukros dolgokat.
2013. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
164 cm-hez 89 kg? Itt azért nem lesz elég, ha normálisan eszik..
2013. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend és kardio/aerob edzés. A napi egyszeri, kétszeri kaja a lehető legrosszabb.
2013. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Szia, én 163 cm és 72 kg vagyok.

Énis igy vagyok ezzel, reggelizni nem bírok, nem tudom lenyelni az ételt.

Egész nap elvagyok egy szem naranccsal meg egy pár kanál kajával. Nincs soha étvágyam, a súlyom pedig mégis ennyi.

Sok helyen olvasom hogy vannak még hasonló emberek akik nem esznek, mégsem csökken a súlyuk egy dekát sem, ami számomra nagyon idegesítő dolog.

Lány vagy? Én is az vagyok, egy éve már próbálkoztam a tornával, fél évig heti 5ször, semmi eredménnyel. Akkor is ilyen rossz evő voltam, szerintem mi erre vagyunk beállva hogy ha nem eszünk akkor sem fog csökkenni a súlyunk.

De ez ne keserítsen el, habár most énis teljesen elvagyok kenődve, mert 2 napja megint nekiálltam tornázni, és hiába mondja mindenki hogy kitartás, lesz eredménye, egyszerüen már nem tudom elhinni hogy én le tudnék fogyni.

Nekem -10 kg az álmom

Te is tornázz min 4szer egy héten 40-50 percet, mert mi erre vagyunk beállítva hogy diétával nem tudunk lefogyni.

2013. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A napi sokszori étkezés kis adagokban nem tudom miért kéne így enni fogyokúrához.

"Süteményt ne azért ne egyél, mert arra valaki azt mondta, hogy egészségtelen, hanem mert energiasűrűsége magas, és könnyű belőle túlenni magad. Ne azért ne élj mekis kaján, mert azt mondták, hogy az egészségtelen, hanem mert a legtöbb étel amit ott kapsz tápanyagokban szegény, kalóriákban viszont túlságosan is gazdag".


A napi egyszeri étkezésre: "Harcosok étrendje" vagy valami böjtön alapuló étkezés.


[link]


Ja és Mozogj. Menj ki este sétálj 1-2 órát vagy napközben is több fizikai aktivitás legyen, azt nem tudom mennyit eszel, ha ilyen koplalósan eszel vagy nem jó kajákat lehet hogy tárol a szervezet, attól függetlenül hogy alig eszel, ezért nem mondom hogy kevesebbet egyél, ha úgy érzed hogy keveset eszel és mégis hízol (de ez reálisan tényleg kevés), akkor egyél többet, és egyél mellé zöldségeket.

2013. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"diétával nem tudunk lefogyni."


Talán nem fogyózni kéne, hanem valóban diétázni. Tessék szakemberhez fordulni (dietetikus, személyi edző), oszt fog működni az általa meghatározott (személyre szabott) diéta. De! Mozogni is kell mellé, mert az izmok eszik a bevitt energiát. Hiszen tudjuk: az energia nem vész el, csak átalakul ;)

2013. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Awful11 ***** válasza:

Ha napi 2-szer eszel akkor nem fogsz fogyni, ez is olyan hülyeség, mint a 6 után nem evés. Ha nem eszel eleget a szervezeted zsírt kezd raktározni, és nem fogsz fogyni! Ha fogyni akarsz ahhoz normális étrend és aerob edzés kell nem pedig koplalás. Ha reggel nincs étvágyad és nem tudod bevinni a kellő fehérjemennyiséget, akkor vegyél proteint, azzal ha nagyon muszály helyettesíthető. De a legfontosabb az étrend! Én a szálkásító étrendet ajánlanám, és végezz mellé aerob edzést is.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segített. :)
2013. febr. 19. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!