Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm.89. kg. Milyen módszerr...

164 cm.89. kg. Milyen módszerrel lehet jól lefogyni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 17:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja és még valamire kíváncsi vagyok. Ha pl a fehér kenyeret puffasztott rizzsel helyettesíteném az jobb? Vagy ugyanúgy hizlal az is? Mert van egy barátnőm aki puffasztott rizst eszik zsemle,kenyér helyett.És délután 4 után már nem eszik. Az étrendjét úgy kell elképzelni hogy: Reggelire eszik 2 puffasztott rizst mellé valamilyen felvágottat pl párizsit. Aztán ebédre párolt zöldséget eszik fehér rizzsel. De én úgy tudom hogy a fehér rizs is hizlal. Na mindegy. Aztán tornázik, biciklizik, sétál. És ennyi. Ezzel a módszerrel már fogyott 1 kilót eddig.
2013. febr. 19. 19:59
 12/15 Awful11 ***** válasza:
Ja de nem zsírból. A rizs is ugyan úgy hizlal, és a 4 után nem evés az már durva. Szépen le fogja adni az izmait ezzel a koplalással. Te ne kövesd a példáját, próbáld meg csinálni amit előzőleg írtam és fogyni fogsz.
2013. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na az szép! Mert ebben az a durva hogy neki ezt egy orvos írta fel ezt a diétát. Én is kicsit meglepődtem hogy délután 4 után nem evés.. Kicsit durva. Szerintem 6 után már elfogadható.
2013. febr. 19. 20:07
 14/15 anonim ***** válasza:

A barátnőd "diétájában" szinte semmi fehérje sincs (a párizsiban, felvágottakban alig van husi). Jól írták, így csak izmot veszít.

Nem szabad éheztetni a szervezetet! Pl. az is hülyeség, hogy esti edzés után nem eszünk. De, enni kell utána. A szervezetünk energiaraktárai akkor is pótlásra szorulnak, ha túlsúlyosak vagyunk. Ez nem jelenti azt, hogy nem fogunk zsírt veszíteni.

2013. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem! Aggódom érte mert akkor eléggé nagy hülyeséget csinál. De mondtam neki ma hogy ez így nem a legjobb, de azt mondta ez orvosi utasítás. Sajna nem tudok vele mit csinálni.
2013. febr. 20. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!