Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyottak! Hogyan álltak...

Lefogyottak! Hogyan álltak hozzátok az emberek fogyás előtt és most?

Figyelt kérdés

#fogyás #lefogyottak
2013. febr. 22. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
A civilizált társadalom mindenütt lesajnálja és akaratgyengének tekinti a kövéreket.
2013. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És hogy jön ez a kérdéshez?
2013. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát már nagyon régen volt, de ég és föld volt a különbség.

De mindenképpen megérte, már el is felejtettem milyen érzés kövérnek lenni.

2013. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a parom szavait hasznaljam: Kemeny popsi, kemeny futyi! :)


Mivel rovidebb szoknyat, szukebb farmert is fel tudok mostmar venni, igy tobb ferfinek akad meg rajtam a szeme, a barinok is gratulalnak, egyutt orulnek velem, es tenyleg tobb a sex, mert ellenalhatatlanabba valtam a parom szemeben (aki eddig is szeretett, csak most kicsit jobban ;))

2013. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szintén túlsúlyos unokatesóm szól be állandóan amiatt, hogy alig maradt mellem.

Rohadt szarul esik, pláne, hogy egészségügyi okok miatt kellett fogynom, nem volt rajtam durva felesleg, BMI-m még épp normál volt.

2013. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát a lányok kb ugyanúgy,csak most kérdezgetik hogy fogytam le,talán kicsit irigyek arra,hogy képes voltam rá, a fiúk egyértelműen kedvesebbek és jobban megnéznek
2013. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bár még csak 16 kilót adtam le és hátra van 20--30 (nem tudom mennyi akarok fogyni), de vegyesen állnak hozzám. Sokan örülnek, csodálkoznak, egyik "barátnőm" meg mindig hozzám vágja, ha nem lennél munkanélküli, akkor nem tartanál itt...

(ja, csak mert ő nem képes normálisan enni (süti-csokival) és hétvégén legalább megemelni a seggét, az nem az én hibám...)

2013. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az én esetemben megoszlottak a vélemények. Volt aki gratulált és volt aki arra sarkalt ne fogyjak, semmi értelme, mert aki szeret az így is szeret. Rosszul esett nekem is mikor a mellemet kritizálták és különböző beceneveket aggattak rám, mint "csonti", "csontos", "rexi"... pedig van rajtam mit fogni továbbra is.
2013. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 poiu ***** válasza:
Szerintem nem az számít, amit a család meg az ismerősök mondanak, mert ott minden lehet, irígységtől féltékenységig. A látásból ismertek, eladók, szomszédok stb. tekintete az árulkodó.
2013. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, nekem egy ismerősöm, aki rég látott, teljes kétségbeeséssel kérdezte, hogy ugye nem vagyok rákos?

Szegény tényleg azt hitte, hogy valami bajom van. :)

2013. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!