Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 szelet abonett a rántotta...

2 szelet abonett a rántotta mellé ugye nem gond?

Figyelt kérdés

Már 2 hete stangál a súlyom, 3 hete 61 kg voltam, 2 hete 60.4, ma reggel 60.5. Étrendem oké, szálkásító étrend, így néz ki a napom: reggeli: rántotta 1 egész tojás és 2 fehérje, 2 szelet abonett, sonka, paradicsom, uborka (savanyú vagy nyers),

10 órai:1 alma vagy 2 kiwi,

ebéd: sovány hús (csirke, pulyka mell, csirke comb, esetleg szárny vagy hal) zöldség körettel (ma fokhagymás párolt kelkáposztát ettem, 2 vékony szelet baconbe tekert tőkehallal, 200 gr),

délután egy fehérje turmixot iszom (vízzel) vagy egy kevés magot rágcsálom 30 gr. (tök vagy kesu, hmmm kesudió imádom),

vacsorára halat (tonhal sós lében, hekk) vagy sült csirkemellet eszem salátával, dresszing nélkül, nem szeretem az önteteket, de szerintem nem is baj.

A salátám: jégsaláta és fejes saláta fele fele arányban, pár szem koktélparadicsom, kaliforniai vagy tv paprika, nyers vagy savanyú uborka (1 kicsi darab) erre teszem a tonhalat vagy a sült csirkemell csíkokat esetleg tojást, és megszóróm 1 tk lenmaggal.

Szóval, úgy látom nincs gond az ételeimmel. Elhagyjam azt a 2 szelet abonettet vagy wasa kenyeret (abból csak 1-et eszem). Igazából csak a tojáshoz eszem, mert nélküle a tükörtojást vagy a rántottát nem tudom megenni. De a főtt tojást igen, de arra egy csepp mustárt kell raknom, úgy lesz finom.

Szóval stangálhat a súlyom a kenyérkék miatt?

Ezen kívül 1-2 kávét iszom reggel és néha délben, nyírfacukorral.

Emellett rendszeresen tornázom egy héten minimum 5 alkalommal, alkalmanként 1-1.5 órát.


2013. febr. 21. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Na és igen, megiszok 3-5 liter vizet naponta és egy csésze (3dl) zöld teát, üresen.
2013. febr. 21. 21:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, most komolyan 2 szelet abonetten problémázol? Ne is haragudj de 1 db abonett 15kcal..
2013. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen azon problémázom, ugyanis nem fogytam semmit 2 hét alatt és nem tudom mi a gond. Se centiben, se kg-ban nem látom, hogy jó úton járok.
2013. febr. 21. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrenden vagy. Mit tornázol? 2 hét alatt ne várj semmi ördöngöset..
2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem 2 hete kezdtem, csak 2 hete nem mozdult meg sem a mérleg, sem a centiméter szalag. 2 hónapja csinálom.

A tornáim így állnak össze, kocogás, vagy biciklizés 20-50 perc attól függ mennyi időm van, utána jön 1 óra erősítés, 20 perc vádli és comb, 20 perc derék és has, 20 perc karok és hát.

2013. febr. 21. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
A hold növekvő fázisban van, ilyenkor visszatart a szervezet. Jövő héten beindul.
2013. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!