Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a csokiról...

Hogyan szokjak le a csokiról és a kávéról?

Figyelt kérdés

3 okból is le kéne ezekről szoknom


(kávé- 3 teáskanál cukor+ tej+ néha tejszínhab..napi rendszerességgel sem egészséges!!..csoki is napi 1..néha 2)


1.Elég pattanásos az arcbőröm így azzal is segítek neki, ha ezekről lemondok..


2. nemcsak az arcom miatt, de az egészségem miatt is méregtelenítenem kell a szervezetem..főleg a tavaszra.. és fogyni is szeretnék, de persze úgy nem megy, ha a csoki+ a kávé mindig megkísért..:/


3. Böjt....igen.. a húsvéti böjtben mindig lemondunk valamiről, valamiről ami kedves nekünk, ez lehet étel, ital, valamilyen más..pl cigi..


ez mondjuk csak rám tartozik, de azért ha elhatároztam, hogy nem nyúlok sem a csokihoz sem a kávéhoz, akkor illene bertani..persze nem örökre, csak a fogyás és az arcom miatt... de a kulcsszó a méregtelenítés..


rengeteg zöld teát és vizet iszok naponta+ vitaminokat szedek..



Tud segíteni valaki, hogyan lehetne ezekre kevesebb étvágyam? saját tapasztalat?..


2013. febr. 21. 15:02
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy magnézium hiányra utalnak ezek a jelek, hogy nagyon kívánom az édeset..
2013. febr. 21. 15:08
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a 2 dolog így túl sok lesz neked.

Én egyszerre mondtam le a cigiről és a rendszeres alkohol ivásáról és hát voltak tünetei nem is kicsit, a cigivel vettem vissza, mert az alkohol miatt ugye nem vezethettem részben meg oké hogy olcsóbb a ciginél de a dohányzással nem okozok senkinek sem fájdalmat mint részegen, maximum befüstölöm de én mindig az erkélyen dohányzom nem a lakásban.

Szerintem te is egyenlőre csak egyről mondj le, ami neked a szimpatikusabb.

2013. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

sztem nem kell lemondanod egyikről sem..

kávéba tegyél édesítőt( stevia) csokiból meg vehetsz cukormenteset is..:)

2013. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! és gratulálok! a te problémád nagyobb volt..sokkal..kell a kitartás és az akaraterő!:)
2013. febr. 21. 15:18
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi! megkísérlem majd.. ha nagy a kísértés!:)
2013. febr. 21. 15:19
 6/8 anonim válasza:

nekem ez így teljesen bevált!:) olyan csokit veszek amiben nincs semmi cukor,és kv-t is ihatom mert az édeskétől olyan mintha cukor lenne benne:)

és sztem amiről mindenképpen le kell mondani az a cukor..mert az gyilkos!:)

2013. febr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először helyetteasíts, aztán lassnként hagyd el.Pl. cukrot édesítőre, a csokit Update, vagy magas kakaótartalmú étcsokira. Aztán korlátozd, mikor fogyaszthatod, mikor nem, mennyiségileg is, aztán ragaszkodj a kitalált tervhez. Tervezgetni sokkal élvezetesebb, mint mindent egyszerre megvonni.Kis lépésekben nagyobb az esély a sikerre:)

Régebben én sem tudtam ellenállni az édességeknek, mostanában meg egy héten max kétszer eszem édességet, 1x olyan szerda magasságában, ilyenkor is csak update túrórudit szoktam, meg hétvégén a vasárnapi ebéd után.A kávét már édesítő nélkül iszom, egyedül csak a teámba teszek pár cseppet, inkább savanyúan szeretem már azt is:)Mindezt két hónap alatt értem el, és nem is szenvedtem:)

2013. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondani.

A kávéval nincsen gond (tej helyett kókusztejjel, cukor helyett mondjuk eritrittel kell fogyasztani), és a csokival sincs sok gond.

Csak cukor és tejmentes, lehetőleg szójamentes csokit kell venni. Mindez pénz kérdése..


Az általános egészség pedig múlik edzésen, és a táplálkozás többi részén. Például hogy valaki fogyaszt-e glutént, keményítőt, tejtermékeket, esetleg édesítőszereket..

De maga a csoki és a kávé sosem a problémák gyökere. A kávéhoz elfogyasztott tej, a csokiban lévő cukor már igen, de ezek elkerülhetők!

2013. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!