Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet fogyni...

Szerintetek lehet fogyni azzal a tornával amivel már egyszer 20 kg-ot leadtam? Vagy érdemesebb lenne váltani már?

Figyelt kérdés
Szülés előtt 20 kg-ot fogytam egy nagyon jó torna videóval és odafigyeltem az étkezésre. Most terhesség alatt sajnos 20 kg felszaladt rám, szeretném leadni. Szerintetek sikerül ugyanezzel a tornával vagy már megszokta a testem és nem lesz olyan hatásos? Keresgéltem már más fajtákat többet is kipróbáltam de nem éreztem egyiknél se azt hogy hú ez most de jól átmozgatott. Annyira meg nincs időm belenézni minden videóba a lányom mellett.

2013. febr. 17. 09:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó cardio mozgásnak tűnik. Néha azért legalább kézisúlyzós edzést is bevállalhatnál.
2013. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elég szórakoztatónak tűnik, majd lemérem polarórával mennyit lehet égetni vele.
2013. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!