Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet fogyni...

Szerintetek lehet fogyni azzal a tornával amivel már egyszer 20 kg-ot leadtam? Vagy érdemesebb lenne váltani már?

Figyelt kérdés
Szülés előtt 20 kg-ot fogytam egy nagyon jó torna videóval és odafigyeltem az étkezésre. Most terhesség alatt sajnos 20 kg felszaladt rám, szeretném leadni. Szerintetek sikerül ugyanezzel a tornával vagy már megszokta a testem és nem lesz olyan hatásos? Keresgéltem már más fajtákat többet is kipróbáltam de nem éreztem egyiknél se azt hogy hú ez most de jól átmozgatott. Annyira meg nincs időm belenézni minden videóba a lányom mellett.

2013. febr. 17. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a tornától fogysz, sokkal inkább az étkezéstől.
2013. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, a diétától fogysz legfőképpen, arra kell odafigyelni leginkább, a mozgás inkább a fittség miatt van, az erősítésért, az egészségért és a bőr feszességéért.
2013. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kiegészítem az első két hozzá szólót:)

80% étkezés 20% mozgás.

nem a fittség miatt mozogsz,hanem azért hogy ha diétázol,le legyen löttyedt a bőr.feszes legyen,és azzal is fogysz.. ha nem tornázol,akkor is fogysz,de nme olyan látványosan.. amúgy nyugodtan csinált azt a tornát,plusz diéta:) azért figyelj rá hogy ne koplalj,a tornát pedig milyet végzel?:D nekem is jó lenne,ugyan is van kb 5-6 kiló feleslegem..:(

2013. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

# 3- Nem akarok kötekedni, de én is azt írtam, hogy a bőr feszességének megőrzésében is szerepe van a mozgásnak, hogy ne legyen a bőr löttyedt.

Valamint de, a fittség, az egészség és az edzettség kéz a kézben jár a mozgással.

2013. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Erre tornázok:

https://www.youtube.com/watch?v=tTLhzHHyCNY

Ennek még van 4 része azt a videó mellett megtalálod. Köszi a válaszokat igazából nagyon szeretem is ezt csinálni, persze a szívemhez nőtt mert hozzásegített a 20kiló leadásához :). Úgy vettem észre magamon ha csak az étkezésen változtatok fél kg megy le hetente így viszont 1. És nagyon jót is tesz baba mellett kikapcsolódásképp is.

2013. febr. 17. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen aerob edzésforma jó, ha ezt szereted akkor nem kell változtatni.
2013. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi :). csak azért gondoltam rá mert már jóformán meg se kottyan meg nem is nagyon izzaszt meg de imádom :). bárcsak több időm lenne mozogni...
2013. febr. 17. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz a kajálásra (minőségi kajákat egyél, ne párizsit, fehér kenyeret meg zacskós levest), a szénhidrát (kevés) és fehérje (több) arányra, akkor igen, fogyhatsz ugyanezzel a tornával. Igyál meg naponta min. 2 liter vizet.


Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt mértékkel és inkább délelőtt.

2013. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A víz inkább legyen 3 liter naponta. A többi tanács jó, fogadd meg és sikeres leszel.
2013. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha meg se kottyan akkor növeld az intenzitását a mozgásnak, pl gyorsabban csináld, a legjobb ha érzed azt hogy gyorsabban veszed a levegőt, de nem fulladsz ki.
2013. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!