Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék lefogyni...

Mennyit tudnék lefogyni március 1. ig?

Figyelt kérdés
Most 85-86 kiló körül vagyok, szinte naponta futok, (ált 20 percet,de azt intenzív tempóban), ha nem eszek addig semmi csokit és csak kevés szénhidrátot,(éhezni nem akarok) akkor letudnék fogyni addig 5-6 kilót?

2013. febr. 16. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Addig 2 hét van és igazából te alig változtatnál az életmódodon. Ha eddig többet ettél mint kellett volna, akkor nem kevesebb, hanem sokkal kevesebb szénhidrátra és kalóriára van szükséged. De ezt ki lehet számolni, minden 10. kérdésnél el van linkelve egy ilyen oldal, ahol speciálisan ezt számolja.

Nem elég a 20 perc futás, legalább egy órát tornázz mellette.

Így sikerülhet.

2013. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hét alatt és zsírból teljesen kizárt, hacsak nem vagy valami genetikai csoda.
2013. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És ha nem fogysz le 5-6 kilót, akkor mi van ? El se kezded ? Nem éri meg ígyis úgyis elkezdeni a fogyást, hogy ha nem is márciusra, de legalább áprilisra jobb formába hozd magad ?


Ez a " mindent vagy semmit " hozzáállás annyira értelmetlen felfogás, de nem csak rád érvényes, hanem sajnos elég sok személy így áll hozzá a dolgokhoz. Pedig minél hamarabb kezded, annál hamarabb fognak az eredmények is mutatkozni, a jelen pillanatnál korábban már semmit nem lehet elkezdeni.

2013. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt elfelejttem leírni a kérdésben,hogy már hónapokkal ez előtt elkezdtem diétázni(kb 3 hónapja 90kg voltam), látom rosszul fogalmaztam a kérdést, ha addig még intenzívebbre veszem akkor sikerülhet-e?

Ha nem is sikerül akkor is folytatom,mert nyárig szeretnék lefogyni(tehát 3 hónap alatt) 10 kg-t, csak márciusban lesz egy programom amire kicsit jobb formában szeretnék lenni.

2013. febr. 16. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem lehet zsírból annyit ez túl rövid idő.
2013. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

3 hónap alatt, 10kg elméletileg kivitelezhető, de pár dolgon változtatnod kellene.


Kevés szénhidrát bevitel nem rossz ötlet, de elsődleges energiaforrás a szervezetnek. Egyél inkább összetett szénhidrátot. Illetve az intenzív futást váltsd fel, kocogásra, de úgy, hogy erőlködés nélkül tudj közben beszélni. Tehát aerob tartományban tartsd a pulzusod.


Mind e mellett tudnod kell, hogy csak ilyen jellegű fogyás mellett az izmaid is csökkenek majd, ezért nem árt erőnléti edzéseket is tartanod.


Én most csak tapasztalatból beszéltem.

2013. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!