Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni kb 4...

Hogy tudnék lefogyni kb 4 kilót sport nélkül?

Figyelt kérdés
Irodai munkám van, időm nincsen sportolni, de le szeretnék andi 4 kg-t. Tippeket várok:)
2013. febr. 15. 12:58
 1/7 A kérdező kommentje:
adni*
2013. febr. 15. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:
kalóriadeficittel
2013. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudjuk, egy nőnek sincs ideje sportolni, tornázni. Például szálkásító étrenddel, de ha sportolni nem akarsz, akkor nem tudom, hogy lesz-e kitartásod normális étrendhez. Sok fehérjét egyél és kevés szénhidrátot. Valahogy így: [link]

Nem azt mondom,h ezt kövesd pontosan, de így néz ki egy szálkásító étrend. Valami ilyesmit kéne. Ja, most vettem észre, hogy csak 4 kg-ot akarsz fogyni. Nem tudom, hogyan eszel most, de fehérjebevitel növelésével és szénhidrátcsökkentéssel tudsz fogyni.

2013. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szervezetnek alapjáraton kb.: 1000-1500 kalóriára van szüksége naponta, hogy működjön. Hő fenntartás, emésztés, légzés, keringés, egyéb. Ha nem végzel fizikai munkát, akkor se egyél ennél kevesebbet. Tippem: a mostani 2-3000 kalóriás étrendedet csökkentsd le 2000 alá. Nem mondom, hogy számolgass, de kapásból hagyj fel a cukorfogyasztás 90%-ával s már lehet, hogy ez önmagában is elég lesz. Nem tudom hány éves vagy, de mozgás nélkül leépülnek az izmok. Most még lesz#rod, de hatvan évesen rettentő nehezedre fog esni még a járás is, ha már most leszoksz róla!
2013. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Pl. 30 perccel előbb fel lehet reggel kelni:)
2013. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20-30 perc alatt el lehet végezni a napi edzést..


Húst és zöldséget kellene fogyasztanod, gyümölcs még belefér.. az ettől való eltérés lassan vagy gyorsabban de súlyproblémákhoz vezethet.

2013. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!