Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni?...

Miért nem tudok lefogyni? Annyira elegem van már!

Figyelt kérdés
Semmi jó tulajdonságom az életben,se okos se szép se barátkozós típus meg semmi nem vagyok. Még dagadt is vagyok! 4 ( négy)!!!!!! éve próbálok lefogyni,de semmi kitartásom és 1 nap után feladom:( ElEgem van,miért nem vagyok elég elszánt? Öljem meg magam? Rajtam más nem igazán segít úgy érzem..vagy van megoldás?
2013. febr. 12. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha szabad kérdeznem miféle fogyókúrákat használsz?

Mert a legtöbben nekiesnek koplalni, na az mint fogyókúra szempontjából, mint éhezés szempontjából, mint végeredmény szempontjából, mint súlymegtartás szempontjából egy kalap szart nem ér. De egyéb gyors diéták szintén ugyanez a kategória.


Ilyesmi volt a dolog?

2013. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Awful11 ***** válasza:
Milyen fogyókúrát csináltál eddig?
2013. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg minden nap reggelente ezt a 2 videót! Nekem nagyon sokat segített! Motiváló!


http://www.youtube.com/watch?v=3OAmUICrygc


http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2013. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Öld.
2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4! Nem vagy normalis
2013. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnálgasd magad, hanem tűzz magad elé egy célt és dolgozz érte! Ha nincs kitartásod, mi nem tudunk neked jó tanáccsal szolgálni.

(Azért drukkolok neked, hogy az elhatározásod kitartás fogja követni. Sok szerencsét!)

2013. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

heti 4-5x 1 óra sport napi 5 x étkezés

reggeli: szendvics ha lehetett vmilyen egészséges fajtából ha nem akkor zsemle felvágottal zöldségekkel esetleg zabkása vagy müzli tejjel

tízórai: gyümölcs vagy müzliszelet

ebéd: főtt kaja

uzsi:mint a tízórai vagy joghurt

vacsi: saláta vagy szintén szendvics, tojás..hús


ital: víz...

2013. febr. 12. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Segíthetek?


"Semmi jó tulajdonságom az életben,se okos se szép se barátkozós típus meg semmi nem vagyok."


Valljuk be, ez igen sok emberre igaz. Szerintem rám is, ettől még nem vagyok értéktelen. Sőt, ha okos nem is vagyok, azért még hülye sem, és ez rád is igaz lehet.


Kitartásért, fogyásért tenni kell. Te eddig csak akartál tenni, de semmi koncepciód nem volt. A kitartás tanulható dolog, de neked is akarnod kell. Amit valamilyen mélyen gyökerező erő miatt nem akarsz csinálni, abban nem leszel kitartó. Ha egy sportoló (versenyző) valami miatt nem akar valóban nyerni, legjobb lenni, akkor futás közben megáll, és hazamegy. Ha nem akarsz tényleg fogyni, akkor abba fogod hagyni a 'fogyókúrát'. A vicc kedvéért, ezt nem is tetted eddig rosszul, én tőlem dicséretet kapsz!


Elhintették a fejedben, hogy neked napi 5x kell enned, méghozzá szendvicseket, zabot vagy müzlit, tejet..

Esetleg egy kis joghurtot..


Ezeket írtad kajának (néhány hasznos étellel együtt). Pedig tévedés. Olyan alapvető tévedés, hogy már 4 éve nem tudsz miatta lefogyni.

Az ember nem eszik ám 'szendvicset' (gabonát) müzlit (gabonát) zabkását (ez is gabona) és tejet, joghurtot.. ezeket a tévében eszik, meg a reklámokban eszik, ha a valóságban is ilyeneket eszik valaki, akkor rengeteg elhízott ember lesz! Vannak is, nem véletlen, tényleg így esznek emberek.. hiba.


Ezek tele vannak számodra káros anyagokkal, mágnesként vonzzák maguk mögött az elhízást, betegségeket.


A zöldségeket és a húsokat, gyümölcsöket fogyaszd, egyéb körítés (kenyér -nincs egészségesebb kenyér- zab, müzli, tej, joghurt pihenjen egy pár hónapig a boltok polcain, de ne a gyomrodban!


Édességeket nem írtál, nem szoktál enni? Ha nem eszel édességet, akkor te nevezed magad nem elég elszántnak? Nem tartod magad kitartónak? Ne viccelj már.. Ha az édességekről le tudtál mondani, akkor az étkezésed többi részén is tudsz változtatni, ami igen látványos fogyáshoz fog segíteni, most már van rálátásod hogy mire figyelj oda. Jézusom, nem csoda hogy nem ment eddig, a müzli igazi hízókúra a testünknek!

2013. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ennyire könnyen nem adhatod fel.Van egy oldal ami nekem nagyon bejött, [link]

Itt naprakészen vezetheted az étkezéseidet, a program automatikusan kiszámolja, mikor mennyit ehetsz még.

Nem kell éhezned, ha képes vagy valamilyen mozgást beiktatni a mindennapjaidba.

2013. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, a kalóriabázissal a müzli ideális takarmánnyá változik Ön és gyermeke számára <3
2013. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!