Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik az az emberek,...

Miért hiszik az az emberek, hogy a pirítós, a hamlet, a müzliszelet, a light kóla és a popcorn nem hizlal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem, azért mert zabálnak, de megmozdulni már fárasztó.
2013. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%

Én ismerek olyat aki nem zabál, sokat mozog mégis zsíros.


Olyanokról nem is beszélve, akik nem tekinthetők túl aktívnak, viszont paleóznak (sok zsírt, húst, zöldséget esznek, összkalóriára nem keveset) de elfelejtenek hízni.

2013. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
tudtam hogy ez a sz.r, vagy a gluténmentes élet valahogy szóba fog jönni :D
2013. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%

Hát, egyszer szembe kell nézni a tényekkel azt mondják.


Vagy lehet kismilliószor megcáfolt dogmákba kapaszkodni, de azok egyszer nagyon-nagyon magasról fognak leesni, és az nagyot fog csattanni.


A glutén valamiért mindig szóba kerül, lehet köze van ahhoz hogy nagyon rosszul reagál rá a testünk.


De ez az arzénnal is így van, és senki sem mondta hogy például a glutén kevésbé problémás mint az arzén. A kérdés az, hogy miért esszük? :D

2013. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ööö... hát szerintem minden hizlal, ha túl sokat eszel belőle, és semmi sem hizlal, ha mozogsz is mellette.


De én arra értettem a kérdésemet, és sokan válaszoltak is rá, hogy vannak emberek, akik ha fogyozónak, akkor pirítóst meg abonettet esznek, de abból ugyanannyi töménytelen mennyiséget.

Ezt a Light Cola dolgot nem értem. Annak nincs energiatartalma? Meg sokan arra hivatkoznak, hogy Light colával oltják a szomjukat, nem cukros sz@rokkal. Miért nem vízzel? Az való a szomjoltásra, nem az üdítő. Ráadásul, szerintem inkább igyon valaki cukros (de nem színezékes és tartósítószeres) üdítőt ritkán, mint édesítőszereset gyakran. Ha meg fogyózik, akkor mondjon le az üdítőről. Nem fog egész életében fogyózni, gondolom.

2013. febr. 5. 10:08
 16/16 anonim ***** válasza:

Az üdítős dologgal egyetértek, a másikkal nem.


Én már annyi keményen edző de zsíros sportolót láttam, és annyi ideje tapasztalom hogy a zsírokkal, hússal bevitt nagy kalóriamennyiség csodák csodájára nem okoz elhízást, illetve ismerjük az elhízás biokémiai hátterét ami szintén nem a mértékletes táplálkozással függ össze, hogy ebben már hinni sem igazán tudok. Inkább szerencsének tartom, hogy ha valaki mértékkel eszik és rendszeres testedzést végez, akkor nem hízik el. De néhány évtized múlva ugyan ilyen életmód mellett az ilyen embereket is érhetik még meglepetések.

2013. febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!