Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni gyorsan?

Hogyan tudok lefogyni gyorsan?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok 162 cm és 61 kg. Hogy tudnék gyorsan lefogyni? Nem városban élek ezért nem tudok konditerembe járni meg ilyenek. Kb 5-6 kg-ot szeretnék leadni de nemtudom hogyan. Köszönöm a segitséget!

2013. febr. 1. 13:37
 1/9 anonim válasza:
0%
Csinálj naponta 2000 guggolást és ne egyél sokat.
2013. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2000?! az nem sok kicsit?-.-
2013. febr. 1. 13:43
 3/9 anonim válasza:
Inkább azt mondanám, hogy soknak TŰNIK de ha naponta 2000 guggolást csinálsz, azzal már egy hét alatt látványos eredményt érsz el.
2013. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2000-t biztos nem bírnék. Egyébként leginkább hasból szeretnék fogyni
2013. febr. 1. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan fogyni aerob mozgással( edzettségtől függően gyors séta, vagy lassú futás, amitől kicsit lihegsz, de nem köpöd ki a tüdődet ) lehet, ami legalább 40 percig tart, és heti 4-5 alkalommal ismételsz+ jó kaja:)
2013. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kevés kaja, futás, az a legjobb, egyben a legolcsóbb zsírégető, plusz lelkileg is tök jó utána. Rólad gyorsan lemegy szerintem, mert nem sok kell, és fiatal vagy. Napi 2000 guggolás, ahhoz kell ám akaraterő!Bocsi, de ez f@szság.

Szerintem lehet otthon tornázni, ha szeretnél még,mondjuk egyik nap futsz, másik nap edzel, vagy ahogyan be tudod osztani az időd. Mehet a guggolás, fekvőtámasz, hasazás, vannak ilyen otthonra való edzéstervek, így nemcsak lefogysz, hanem izmosodsz is.

2013. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! És kb mennyi idő alatt tudnék így lefogyni?
2013. febr. 1. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem sok minden lefogyni valód van, igy szerintem 3 hónap alatt jócskán megformásodsz majd.
2013. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon olvashatsz, hogy mikor és mit kéne enned, meg sportolnod. De a lényeg, hogy sok fehérje, kevesebb szénhidrát, és zsír + több sport/mozgás legalább 40 percet két naponta.

2013. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!