Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak egy hét alatt...

Hogyan fogyjak egy hét alatt 2 kg-ot?

Figyelt kérdés
Rámférne a fogyó és tudom hogy heti 1 kg a normális és egészséges de megpróbálkoznék a kettővel. tudtok valami diétát? persze mellette minden nap sportolnék és 6 után nem ennék

2013. jan. 30. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem ennél 6 után? :)
2013. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak mert ebben a rovatban mindenki olyan természetesen odaböki, hogy "persze, nem ennék 6 után". Miért?
2013. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mert mindenkitől hallom hogy 6 után nem szabad enni és akkor fogysz..:s
2013. jan. 30. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

És ha neked azt mondja "mindenki", hogy ugorj a villamos elég, mert a kórházi kaja milyen szuperül fogyaszt, megteszed?

Leírom a véleményemet, lehet lehurrogni, nem érdekel, de talán nem vagy reménytelen eset.

Akkor fogsz fogyni, ha a nap folyamán kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amit az felhasznál, ez az aranyszabály. Nem, ez nem éhezést, a tápanyagok megvonását jelenti, nagyon nem. A szervezetednek szüksége van tápanyagokra, hogy működjön, különben meghalsz. Ezek a tápanyagok a szénhidrát, a fehérje és a zsír. Linkelhetnék neked profi étrendet, amit számolgatni kell, de valahogy úgy érzem, elsőre így túl sok lenne, főleg a 6utánnemeszek történet után. Szóval a fehérjét kéne minél magasabb szinten tartanod, a forrásai pedig legyenek a sovány húsok (csirkemell, hal, pulykamell, tojás, túró, ehetsz joghurtot és kefirt is, sovány tejtermék). A szénhidrátot sem szabad teljesen elhagyni, hiszen szüksége van rá a szervezetednek. Legjobb forrásai a teljes kiőrlésű kenyér, a barna rizs, zabpehely és a zöldségek. Zsírból pedig jó zsírt kellene bevinni, tehát nem sertészsírt pl, hanem lenmagolaj, szűz olíva, omega3...

Nem ismerem az adataidat (súly, magasság, aktivitás), de vannak a neten kalkulátorok, amivel ki tudod számolni a kalóriaigényt, ami SEMMIKÉPPEN ne legyen ilyen 900-1100 körüli érték, mert feltételezem, neked is rohadt kevés lesz, és később megbánod, ha végig is viszed a diétádat.

6utánnemeszek: hülyeség, a szervezeted 24, azaz huszonnégy órán keresztül működik, folyamatos ellátást igényel, ha mondjuk 5-kor eszel utoljára, legközelebb meg reggel 7-kor, kiszámolhatod, mennyi időt éhezik. Nyugodtan egyél lefekvés előtt pl egy kis sovány túrót, ami ellát éjszakára fehérjével és finom is.


Az étel nem az ellenséged, csak meg kéne tanulni JÓ ÉTELEKET, MEGFELELŐ MENNYISÉGBEN enni. Ne az étel indokolatlanul nagy megvonásával büntesd magad.


A sportot helyesen teszed.


Sok sikert!

2013. jan. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak!:)
2013. jan. 30. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindegyik válaszoló én voltam. :D

Meg tudod oldani így az étrendedet?

2013. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is ezt a szabályt követem:)
2013. febr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tudom, hogy regi kerdes, de kiboritanak ezek a6 utan nem eszem dumak. Hat oraig egesz nap megeszek 1 egesz pizzat shaormat, gyrost meg minden szart es ha 6 utan nem eszel semmit, akkor fogysz?! Hogy lehetnek ennyire butak az emberek? Nem az a lenyeg, hogy mikor eszel este utoljara, hanem az, hogy mennyit es milyen minosegu...
2016. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ezen kivul meg hozzatennem hogy a hormontipustol is fugg mi tesz jot neked es mi nem, en pl hizok a tejes cuccoktol es ket hete tokeletesen megvagyok nelkuluk, a feherjet meg egyebet pedig massal helyettesitem. Aztan van harom etkezesi tipus is, a szenhidtrat, feherje es az egyensulyi tipus. Az egyik ebbol a masik abbol nyeri a tobb energiat. En egyensulyi vagyok, tehat nekem mindenbol egyenletesen kell fogyasztanom.

Az etkezes nagyon osszetett dolog ha jol akarod csinalni, kovess dietetikus blogokat vagy kerd ki szakember velemenyet.

2016. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

1 szelet teljes kiőrlésű kenyér, vékonyan megkenve vajjal. Tea cukor nélkül, vagy ásványvíz, esetleg frissen facsart gyümölcslé.


Tízórai


50 dkg almát héjastól főzz puhára, törd át, édesítsd folyékony édesítőszerrel, ízesítsd fahéjjal és gyömbérrel. 10 dkg rizst só nélkül főzz puhára és keverd el az almapürével. A teljes mennyiséget oszd el két 20 és két 10 dkg-os adagra. 10 dkg-ot egyél meg most.


Ebéd


20 dkg a rizses almapüréből.


Uzsonna


10 dkg rizses almapüré.


Ezzel egy nap két kiló,max. két napig csinálhatod(egymás után, rá egy hétre megint csinálhatod(most csak mondtam vmit).)

2018. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!