Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha reggel...

Mit csinaljak ha reggel egyaltalan nem vagyok ehes?

Figyelt kérdés
csak del 1 fele ehezem meg... baj ha akkor eszem meg este?
2013. jan. 29. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy reggel jó lenne valami. Hogy beinduljon az agyad, az anyagcseréd, hogy igyál folyadékot, hogy ne áljuljál el, hogy tudjál koncentrálni stb.

Kávét sem iszol reggel vagy ilyesmi?

Este viszont mondjuk 7 után már nem túl jó bepótolni a napi lemaradást és nagyot bekajálni, mert az megterhelő a szervezetnek, nem elég nyugodt a pihenés.

2013. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember csak akkor enne, mikor valóban éhes és a szervezetére hallgatna, jóval kevesebb kövér ember lenne.

Nekem is volt, hogy reggel nem ettem, és hozzád hasonlóan délelőtt egyáltalán nem voltam éhes. Aztán azt javasolták, hogy reggelizzek, de bármit ettem, az lett az eredmény, hogy már délelőtt 10-kor korgott hangosan a gyomrom.

Most vagy kihagyom a reggelit, vagy csak gyümölcsöt eszek.

Egyébként könnyen meg lehet állapítani, hogy baj-e ahogy eszel: ha fáradékony vagy és hízásnak indultál, akkor változtass, más esetben nincs baj az étkezéseddel.

2013. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!