Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem sportolok a diéta...

Ha nem sportolok a diéta mellé, akkor nem is lehet szép, feszes alakom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A feszes és formás (azaz szép) alakot az izmok adják. Mitől lesz izmos egy test? Megfelelő étrendtől és sporttól.
2013. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
dietatol onmagaban nem lesz szep feszes alakod.
2013. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
nem,attól csak vékony lehetsz
2013. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mirk ***** válasza:
100%
Ha nem sportolsz diéta mellé, lehet vékony de mégis zsíros és petyhüdt alakod.
2013. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, nem mondjátok:D
2013. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már csak így alakította a biológia... :) Mondjuk számomra nehezebb a diétát betartani, mint sportolni, abban legalább van élvezet. :)
2013. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugye? Én is így vagyok vele. Ha egyszer átállok, onnantól inkább mozgok napi 2-3 órákat, csak hagy egyeeeek :D Mondjuk épp az esti mozgás miatt én mindig reggel vagyok farkaséhes, reggelire jól teleeszem magam (persze csak minőségi kajával, no cukor és fehérliszt), aztán napközben már alig vagyok éhes, az édességeket alig kívánom. És tényleg szebben is fogysz, ha mozogsz is:)
2013. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én diétáztam körülbelül 1 hetet ostoba módon, mozogtam 1, azaz 1 órát haszontanul, mielőtt rátaláltam a számomra legjobb megoldásokra, így nem kell se éheznem (nem is voltam még éhes amiatt, mert diétázom), és a sport is élvezet. Szóval lehet ezt csinálni mindenfajta szenvedés nélkül, csak meg kell találni a jó utat, számodra is járhatóvá kell tenni. :)
2013. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet. A sport mindenképpen szükséges (eleinte, aztán pedig ha belejössz örömforrás lesz). Sok sikert hozzá!
2013. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!