Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy a fogyókúra?

Miért nem megy a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Nagyon sokadjára kezdem már el, megint holnap, de érzem, hogy ez sem fog menni. Hiába. Eddig is mindig, mikor elkezdtem, úgy éreztem menni fog, de aztán anyum hazajött, és valami lelki sérülés ért, és mindig túleszem magam...Próbáltam már mindent, ösztönözni magam képekkel, szavakkal, de egyszerűen nem megy, egyszer csak elborul az agyam, és annyi, vége az egésznek. Ha pedig valamely csoda folytán mégis annyit ennék, amennyit szabadna, akkor folyton az jár a fejembe, hogy vajon ehetek-e még, mennyitől nem híznék, és nem tudok semmire sem odafigyelni, figyelmemet sem tudom erről a témáról elterelni. Olyan, mint egy gonosz lény, ott ül a fejemben, és addig nem hagy békén, míg nem eszem, annyit, amennyit szeretnék. Pedig muszáj lenne, lefogynom. Akkor minden más lenne... 18/L, 168 cm/70kg. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 27. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb fel kell készülni a táplálkozás elméleti alapjaiból, utána nekifutni.


Akkor majd egészen biztosan sikerülni fog!

2013. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne azon változtass hogy mennyit eszel hanem azon hogy mit és máris nem lesz gond
2013. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy sportolj es nem kell koplalni.de egyszerubb nem enni mint felemelni a segged
2013. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!