Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Számotokra melyik fogyókúra...

Számotokra melyik fogyókúra segített a kilók leadásában a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásító diéta.
2013. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koplalás plusz kemény sport. Utána még néhány hónapig naponta mértem magam és azzal belőttem, hogy kb mennyit ehetek, hogy ne hízzak vissza.
2013. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
23%
Na én tudok eggyet :) Ha pl háztartási kekszet eszel egész nap v vmilyen kekszet es tejet iszol uditok helyett egesz nap az nagyon jo fogyokura de persze ne az egesz eletedben csak ezeket edd csak ha hirtelenjebe le akarsz fogyni. Ehes nem leszel mert gondolj csak bele:a kisbabak is a tejből nyerik a tapanyagokat es nekik ez az elelem. nem esznek mast csak tejet isznak es megsem ehesek. ihatsz hazi tejet is de az zsirossab inkabb vegyel a boltba dobozostejet abba is ugyanolyan tapanyag van csak kevesebb zsirral :))
2013. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsóval nem értek egy. Ha csak kekszet és tejet iszol pont az ellenkező hatást éred el.
2013. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!