Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leggyorsabban...

Hogyan lehetne leggyorsabban lefogyni 10kg-ot nyárra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném megtudni hogyan lehet leggyorsabban leadni 10kg-ot lehetőleg nyár elejére. Mivel már mindennel próbálkoztam, de 2-3kg-nál nem tudok többet leadni. Előre is köszönöm a válaszaitokat.

sziasztok:)


2012. febr. 28. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
És mi mindent próbáltál? próbáltál egészséges ételeket enni mértékkel edzeni valamit napi rendszerességgel? és semmi eredménye nem volt ezt valahogy nem tudom elképzelni.
2012. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenki a csodára vár, de sajnos el kell, hogy keserítselek. ha egészségesen akarsz lefogyni, és nem akarsz a szervezetednek ártani, akkor egészséges ételeket kell fogyasztanod és naponta fél órát edzened, ahogy az előző is írta. a fogyasztószerekkel pedig nem sokra mész... én próbáltam párat, de mindegyik akkor eredményes ha sportolsz mellette, tehát teljesen felesleges, mert edzéssel nélkülük is fogysz. ha pedig nem érdekel az egészséged és van felesleges pénzed, akkor válaszd a zsírleszívást. ezzel elég gyorsan megszabadulsz 10 kilótól.
2012. febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!