Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrareceptek...

Milyen fogyókúrareceptek vannak, ha csak 5-6 kilót akarok leadni?

Figyelt kérdés

És ne legyen túl "durva" étrend, mert a szüleim nem engednék...

Előre is nagyon köszönöm! :)



16L



2013. jan. 20. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát olyat nem nagyon tudok javasolni, ami alapján a szüleid nem vennék észre, hogy fogyózol.


Én pl. elhagytam minden édességet és nasit, ropogtatni valót. Cukrot abszolút nem használok már, helyette édesítő, vagy méz. Fehér kenyeret egyáltalán nem eszek, helyette kalória csökkentett kenyér. Egy nap 5-ször eszek keveset és olyan 8 óra után már nem (hajnali 1-2-ig fent vagyok, ha te előbb fekszel, akkor 6 után ne egyél).

Kerestem egészséges nasikat, zabkeksz, ízesített, pl pizzás abonett és mivel csoki függő voltam, egy nap egy kocka csokit is megengedek magamnak.

Ezzel a módszer egy hét alatt fogytam másfél kilót most és igazán semmit nem tettem érte. Mozogj sokat talán az a legfontosabb.

2013. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huu, ez tetszik. Köszönöm szépen! :)
2013. jan. 20. 13:50
 3/4 anonim válasza:
Enny idős korban nem az ételt kell megvonni magadtól hanem sokat kell mozogni. Persze fehér kenyér helyett lehet enni barna kenyeret, meg a sok édességet kerülni kéne:)
2013. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Igazából nem tudom mit, hogyan mozoghatnék... Szörnyen béna vagyok a sportokban, majdnem megbuktam tesiből is.. :S

2013. jan. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!