Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelenleg fogyni akarok, de...

Jelenleg fogyni akarok, de nagyon sok diót eszek. Abba kéne hagynom?

Figyelt kérdés
Ma már kb. ettem vagy 20 diót és tegnap se tettem másként, mivel imádom. Tudom hogy sok kalória van benne a zsír miatt, viszont nagyon egészséges. Számít ebben az esetben a kalóriatartalma?
2013. jan. 7. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy számít... minden plusz kalória hízlal, tökmindegy, "egészséges" vagy sem.
2013. jan. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De többször olvastam itt már a fórumon, hogy ha "jó" ételekből eszünk akár többezer kalóriát, akkor sem hízunk el. Ez nem igaz akkor?
2013. jan. 7. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
persze hogy nem. :D több ezer kalóriát az ehet meg, akinek annyi is a szükséglete :)
2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, eddig olyan 2000 kalóriát vittem be napi szinten tojásból, húsból, zöldségekből, gyümölcsökből és olajos magvakból(ugye a dió). De ezek szerint akkor most már a mennyiségre is figyelni kéne, igaz fogytam most így is, hogy ilyen sok kaloriat ettem.
2013. jan. 7. 21:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Az alapanyagcserém egyébként 1400 kcal :)
2013. jan. 7. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
A dionak jo hatasa is van. Femina.hu n van diódiéta.olvasd el mert nem mindegy hogy mivel kombinalod. Max 1000kcalt egyel husbol.... A többi legyen gyumolcs es zoldseg
2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Persze, hogy számít a kalória. A kérdés ezért az, hogy pluszbanm vitted be, vagy valami helyett.
2013. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legegészségesebb, "legfogyasztóbb", legértékesebb ételetől is el lehet hízni, ha sokat eszel belőle. A súlyváltozás szempontjából a mennyiségnek kucsszerepe van.
2013. jan. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!