Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 178...

Mit gondoltok erről? 178 centi és 100 kiló vagyok kereken.16 éves és lány.

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 16:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
én is 174 cm vagyok, de 32 éves és 85 kg. ez sok, zsir látszodik rajtam is.. nekem 10 kg-t kellene fogynom min.
2009. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nagyon nagyon kövér vagy és ha nem változtatsz ezen, tönkreteszed a saját életedet és boldogtalanul fogsz élni.
2009. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok!És nagyon fiatal vagy!Már 20 éves kor után,ahogy az érési folyamatok lezárulnak minden évvel lassul az anyagcsere,és méginkább hízni fogsz.Amellett,hogy a társas kapcsolataid rovására mehet,számos egészségügyi kockázatot rejt magában.Személyi edző vagyok,írj privát,ha gondolod,küldök táplálkozás,és mozgástervet!Mozogni kell!!!
2009. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ez durva...én vagyok 170 centi, és 54 kg...és ígyis van mit fogni rajtam(mell, popsi).
2009. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló anás az tuti
2009. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ez már valóban sok egy kicsit...

Egyél bőségesen reggelit, azt muszály mert akkor nem lesz jó az anyagcseréd, fáradtabb gyengébb leszel az esetleges tornához és hasonlók. Ebédet már kevesebbet egyél azért mert kell a föttétel de nem kell jóllakni. vacsárát meg téll csak keveset (jughurt, gyümölcs...). Sportolj otthon kényelmesen, csinálj apró felüléseket és napról napra egyre többet.

De ehhez akaraterő is kell mert van bizony mikor az ember tényleg éhes... pl néha esténként.

De lehet mellette bicajozni, kocogni, egyéb tornák...


Sok sikert =) rem segítettem

2009. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A minőség párnás :)

A testsúlytábla ejtőernyős deszantosoknak készült. Szerintem 88 kiló és jókedv már elég a boldogsághoz.

2010. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!