Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? 178...

Mit gondoltok erről? 178 centi és 100 kiló vagyok kereken.16 éves és lány.

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Én ugyanekkora magas vagyok, 16 évesen 92 kg voltam. Látszott hogy husi vagyok, de nem voltam kifejezetten kövér. De ez függ attól is, kinek milyenek a csontjai. Mikor lefogytam 78 kilóra mindenki betegnek hitt, mert kinntvoltak a bordáim a szemem meg kivolt dülledve mint egy ufónak. Az se sokkal jobb :)
2009. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
36%
Hát,én 178cm és 61kg vagyok:)Nincsenek kinnt a bordáim...és nem érzem magam túl vékonynak sem:)Pont jóóó:Dé
2009. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
175 cm vok és 63kg
2009. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
én a 100kg-ot sokallom...szerintem a te ideális súlyod 80-85 lehet.sajnos közelítesz az elhízás felé.nem bántásból mondom.de ha 2-3 évvel idősebb lennél,ez akkor is sok lenne.nemhogy 16 évesen!szerintem kezdj sportolni és egészségesen enni!!!különben baj lesz!!
2009. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ej mi az hogy közelít?? Az már igen komoly elhízás!
2009. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
16:49 vagyok.a 80-85 kg-t arra értem h,az már legalább a veszélyes túlsúlytól távolabb van,ezzel már megközelíted a korodnak,magasságodnak megfeleő súlyt.persze lehetne ennél kevesebb is,de nem sokkal...kérd ki egy orvos tanácsát a diétával kapcsolatban.nehogy többet árts magadnak,mint használj.
2009. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
84%
sztem elég sok én se szeretnélek megsérteni egy normál testsújú 16 éves kb 60-70 kiló max 75
2009. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

nyugi, ennyi idősen én is pont ennyi kiló voltam.

aztán mivel nem szerettem volna magányosan és rondán leélni az életemet, elkezdtem nagyon keményen odafigyelni magamra. nagyon sok bringázás, normális kaják. nem kell drasztikusan. kb 4év alatt lecsorgott rólam 25kg, de ez még közel sem tökéletes. viszont egyetlen kilót sem híztam vissza.


kezdj el minél hamarabb mozogni, és kevesebbet enni. meglátod, meglesz az eredménye.

2009. szept. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
39%
nem feltétlenül közelít az elhízáshoz!Nem kell máris a frászt hozni rá....lehet hogy piszok erős a csontoztatod az előő kommentátoroké pedig olyan hogy rálehelsz és eltöik valamnilyük...sovány biztos nem vagy az tény,de azért ez a súly nem a világ vége,egy kis mozgás,vagy csak este 6 után már ne egyél és minden rendben lesz:)
2009. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Húúú...az kemény...Jo mongyuk az tény hogy a magasabb lányok azok nehezebbek mert erösebb a csontjuk.de nézzük a jó oldalát:az erösebb csontozatu lányoknak kissebb az esélye hogy eltörjön a csontja.Mongyuk én 14 éves vok 60 kiló mert én sem vok valami vékonyság de sztem ez egézségesebb mintha valaki csontkollekció lenne.Ugyhogy sztem üditö hejett csak vizet igyál,meg nyugottan ehetsz reggelit meg ebédet meg vacsit csak ne nassolj és egy nap mongyuk egy vagy félórát mozogj és tornássz és hidd el hogy meglessz az eredménye.Sok Sikert!
2009. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!