Mi a legbíztosabb fogyás?
Kézilabdázok 14 éve,de annyira leterhelték a szervezetem(dunaferr,napi 2 edzés),hogy 10kg-t híztam!Azóta sem tudok 55kg-ra lemenni!Már nem játszok ott,de a súlyom jelenleg(ma mértem)66,ami jó ,mert3 hete 75 volt!elég durván kezdtem bele vmibe,amitől nem vok éhes!
Iszok mályvateát mikor nem kell mennem melózni(mert hashajtóhatása van)!A melleim nagyon lógnak,de a hasam még mindig nem lapul!Azt látom,hogy vékonyodott a kezem és a lábam!
Mint sportoló tudnod kellett volna, hogy mi az amit enni lehet és kell a diétához, a sportdiétához, hogy egészen pontos legyek.
Ha ez még jó is amit csinálsz, bár kétlem és most ezt nem genyózásból írom, akkor is mivel egyenletesen fogy az ember, a meghatározott genetikai- területis sorrenben tűnik el a háj, így nincs min csodálkozni hogy a végtagjaid kezdenek el vékonyodni.
Ahol a legtöbb zsír van, onnét tűnik el legutoljára, úgy hogy ahol eleve kevés zsír volt, az már tök szálkás, ez elég röhejes alakot eredményez ,akár nálam is, hogy pl még úszógumim meg zsíros seggem van /srác vagyok/ de a végtagjaim már már keresztszálkásak és eresek.
El fog tűnni onnét is a zsír, csak nem szabad abbahagyni és feladni mert nem látszik hirtelen az eredmény, pláne ott ahol amúgy is sok a háj.
Sok sikert és kitartást! de inkább diétázz, meg edz megfelelően én azt mondom
köszi a választ!az edzőtáborban nem válogathattunk azt ettük,amit hoztak!nem volt energiaszegény ,sőt inkább hízlaló volt!pedig nekik tudniuk kellett,hogy ennek nem lesz jó vége!
mostmár mind1 az akkor volt!igyekszek mindenre figyelni,ezért van látható eredmény!kitartok még egy ideig a "durva"módszer mellett ,mert ennek tuti a hatása!
köszi még1szer
én vagyok megint, nem akarok vitába szállni veled, hisz segíteni akarok, de ne hidd hogy ez a legbiztosabb mószer, cska mert hirtleen látszik a változás,
jobb lassan fogyni és sokat, tartósan, mint hirtelen fogyni látványosan, nem tartósan.
A fogyás mértékéről sokan nem értenek meg engem. Mondom nekik, hogy lehet hogy valaki aki 4 kg ot adott le csak testzsírból milliószor látványosabb az alakján, mint aki 10 et adott le koplalással. Ez nem véletlen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!