Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok?

Szerintetek ez sok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok....47 kiló...és 150 cm........combban és hasban nm vagyok vlmi vékony....de átlagban azt mondják h " jó a fenekem"....most fogynom kéne?...ha igen tipptek?....

2013. jan. 12. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
NEEEEMMM KELL FOGYNOD. HOVA?
2013. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, de ha nagy a hasad, és ez nem tetszik, akkor diétázz(szálkásító étrend) és eddz. Te látod magad, mi nem tudhatjuk, hogy zsíros vagy-e. Jay Cutler 175 centi és 120 kiló a versenysúlya. Ezek alapján ő kórosan elhízott. Mégsincs rajta ilyenkor pár dekánál több zsír, 4-szer volt Mr. Olympia győztes. Ezekből a számokból nem tudhatjuk a te adottságaidat.
2013. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
úgy tudom úgy tudod meg az ideális testsúlyod ha a magasságodból kivonsz 110cmt.. pl: én 170 cm avgyok.. 170-110=60 kg.. 60 kg-nak kellene lennem:))
2013. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves vagy. FEJLŐDÉSBEN VAGY. 3-4 év múlva teljesen máshogy fogsz kinézni (már csak azért is, mert a magasságodból ítélve még nőni fogsz, talán nem is keveset...). várd ki a végét, majd 18-19 évesen "husisabb" leszel, akkor fogyózhatsz, bár lehet, hogy még akkor se éri meg. de most még teljesen felesleges lenne.
2013. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :P.....
2013. jan. 19. 07:20

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!