Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,160 cm,53 kg....

13 éves vagyok,160 cm,53 kg. kicsit hájas a pocakom, ezt szeretném eltüntetni a nyárra. Ezt felülésekel el tudnám érni? Milyen táplálkozással? (húst nem eszem, már 10 éve) :S

Figyelt kérdés
Felülésekkel sikerülni fog??

2013. jan. 11. 22:14
 1/3 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani de olyan kis idióta vagy :D 13 évesen kit érdekel hogy háj van a hasadon? Egyébként meg ehhez a magassághoz ez a testsúly ideális. Viszont ha már mindenáron leakarod dolgozni azt a kevés hájat, azt kell mondjam, hogy felüléssel nem lehet ledolgozni. Tudom rossz ezt hallani, de azért mert megcsinálsz millió felülést naponta még nem tűnik el a lerakódott zsírszövet. Megerősödsz majd és lehet érezni is fogod a kockákat a háj alatt de ahhoz idő kell. Ha formában akarsz lenni a nyárra akkor azt inkább mondjuk futással próbáld meg elérni. Annyi a lényeg, hogy ne ezerrel sprintelj mert az inkább állóképességet növel, ami nem rossz de ha te a zsírt akarod elégetni, akkor egyenletes tempóval menj el kocogni kezdésnek mondjuk 15-20 percre. Ha egyenletes tempóval futsz ami nem túlon túl megerőltető a szervezetednek, akkor a szervezetednek lesz ideje hogy a lerakódott energia tartalékot (a hájt a hasadról meg egyéb helyekről) feldolgozza. Nem feltétlenül kell futnod, mást is kitalálhatsz a lényeg hogy jó kis mozgás legyen, megizzadj közben és rendszeresen csináld, persze túlzásba ne vidd.

Amúgy meg a legnagyobb butaság hogy húst nem eszel. A szervezetednek szüksége van fehérjére, nem túl egészséges hogy te nem vagy csak ritkán adod meg neki.

Egyébként meg 13 évesen még gyerek vagy, még 20 éves korodig simán változik a testalkatod, persze nem rossz dolog hogy már most próbálod meg befolyásolni.

Sok sikert a továbbiakban, ha van kérdésed írj, szívesen válaszolok ha tudok.

2013. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocs előző de ha eleget megcsinál,felgyorsul az anyagcseréje éshozzá fog stzokni a terheléshez simán lemehet a háj...

Nem csak izom erősítésre jó ha pl.1 órán át folyamatosan megcsinál mondjuk ezret azzal már jelentős eredményt elér..

de én kezdetekben a sétt javaslom mellé és naponta max 4-5-el növeld a felülés adagot.

2013. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bárcsak én is ilyen fiatalon kezdtem volna a vegaságot.Na mindegy, a lényeg hogy jó úton haladsz, ne hagyd hogy mások kioktassanak.


13 évesen ne aggódj a pici felesleg miatt, majd később.De ha mégis nagyon szeretnéd azt az alakot akkor ésszel érd el vagyis rengeteg sporttal amit a szervezeted is meg fog köszönni később.Ez a legjobb módszer, nem kell semmi különleges étrend, jó egy általános vega étrend sok rizzsel, babbal, zöldséggel,gyümölccsel, stb.Az a fontos hogy a lehető legkevésbé legyen feldolgozva az étel.Egészséges életmódra van szükséged amit életed végéig követhetsz nem valami idióta diétára.Élvezd az életet, fiatal vagy még. :)

2013. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!