Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehet helyetesiteni a...

Mivel lehet helyetesiteni a tesztat ha kevesebb szenhidratot szeretnek enni?

Figyelt kérdés
Neha szoktam venni a 0 kalorias tesztat de azt anyagilag sajnos nem lehet birni majdnem 900Ft egy csomag es max 2 alkalomra eleg. :( Van valami otletetek? A rizst azt mar tudom sajtreszeleon lereszelt es mikrozott karfiollal helyetesiteni de a tesztat nem tudom.
2013. jan. 9. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Passz.. keresni kell paleo tészta recepteket.


Valamilyen zöldséggel biztos megoldható.. sajna nincs jobb tippem.

[link]

2013. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Felhasználló válasza:
Spagetti tésztát helyettesítheted reszelt kátosztával:)
2013. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Miért kéne "helyettesíteni"? Én már > egy éve nem eszem tésztát és nem hiányzik. Eszem "pizzát", reszelt karfiol (vagy bármi) + tojás (+esetleg lenmagliszt), be a mikróba, ez az alap. De nem pizza pótléknak eszem, szerintem jobb, mint a tészta.
2013. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. En arra gondoltam, hogy pl. amikor milanoi makaroni vagy bolognai spagetti... otthon a menu akkor mivel ehetnem a paradicsomos husis szoszt mert le szeretnek ulni a kisfiammal meg a ferjemmel egyut vacsorazni csak nem szeretnek tesztat enni ezekhez a szoszokhoz vagy szenhidratos kajat. Azert is irtam, hogy rizsre mar megvan a reszelt karfiol tehat csilis babhoz, edes savanyu csirkehez, inidia szoszos csirkehez... mar meg van oldva de a paradicsomos tesztas szoszokhoz meg nem talatam megoldast.
2013. jan. 10. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Párolt káposztával, friss reszelt-szeletelt zöldségekkel esetleg?
2013. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!