Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így folytatom mennyi idő...

Ha így folytatom mennyi idő múlva látszik meg az eredmény?

Figyelt kérdés

Nincs előre összeállított étrendem a 4.napnál tartok

1.nap 3 alma

2.nap egy szendvics délelőtt (két részben ettemmeg)

+ 1 őszibarack ; pár szem szilva és egy alma

3.nap 2 virsli mustárral és nagyon minimális kenyérrel.

+ 2 alma

4.nap nagyon kevés paprikáskrumpli(bográcsban főtt:) )

+ 1 virsli és 1 alma


az ételeket 12 óra előtt eszem. utánna már csak zöldség gyümölcs. illetve rengeteg víz.


ha így folytatom hogy délelőtt eszek egy keveset délután gyümölcs-zöldség akkor sikeres lesz a fogyás?

eddig - 1-2 kg

mennyi idő szükséges ha még szeretnék 6-7 kg ot fogyni?


2009. aug. 27. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Így ne folytasd! 3-4napig még bírod, azután annyira ki leszel éhezve, hogy muszáj lesz enned. Hidd el, tönkretesz. Ehelyett ajánlanám

R.: Gyümölcs+Tej (persze ne őszibarack legyen, a kellemetlenségek elkerülése végett)

E.:Paradicsomos tőkehal (ezenkívül van sok receptem ebédre)

V.:Zöldségsaláta csirkemellel

Mellette 2-3liter víz. Vagy tea cukor nélkül. Gyümölcsöt délután már ne. Zöldséget annál inkább. (lehetőleg ne hüvelyest)

Mozgás: Heti 3-4alkalom bőven elég. Legyen változatos pl.Úszás, biciklizés. A legjobb a futás. Heti 2-3szor mehet valamilyen alakformáló edzés. Pl. Rubint Réka. Ha édességre vágysz, csinálhatsz néha sült almakarikákat, zöldségchipset. Vagy csinálhatsz jégkását is: édesítőszerrel készült szörpöt fele fele arányban felhígítod vízzel, egy citrom héját belereszeled, a levét belefacsarod lefagyasztod és félig fagyos állapotban összetöröd villával. Isteni itóka. :) Remélem ezentúl normálisan eszel. Kitartás :)

2009. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Ez mi a *asz, édesem? Tényleg, már ahhoz sincs gyomrom, hogy megjegyzést írjak az ilyen retardált étkezési tervekhez.


Na mindegy, természetes szelekció, a hülyék kihalnak. Ezzel az erővel húsvágó bárddal is megpróbálhatnál fogyni, tündérkém. Több sikerrel járnál kevesebb áldozat árán.

2009. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

De olyan jót röhögök, hogy sugallják az emberbe a választ!

Gondolok itt a "pár szem" a "nagyon minimális" vagy a "nagyon kevés" szóösszetételekre. Mintha ez bármit is számítana. Kérdező, két hetet jósolok neked ezzel a "diétával" tovább nem fogod bírni. Ja és a fogyáshoz nem árt ha mozogsz, napi 8-900 kalóriabevitel mellett.

2009. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

én nem értem, miért eszel egyáltalán bármit.

a végeredmény úgyis kórház lesz, csak úgy sokkal gyorsabban, nem kell 2 hétig szenvedned.

2009. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

én nem bántani akarlak, énis így fogytam le! és képzeljétek PARASZTOK!!! én még ennyit sem ettem, mint amit ő leírt, két hétig, utánna kezdtem el fokozatosan eszegetni, annyit amennyit most ő ír kb. és nem kerültem korházba, bát az tény hogy kikészültem tőle. 1 hónap alatt majdnem 10 kilót fogytam.


neked üzenem kérdező: ha gyenge a szervezeted akkor nem biztos hogy jó ötlet, de ha már 4.nap után fogytál, ugy néz ki használ. de nagyon óvatosan!

amúgy ez csak akkor jó megoldás, ha nem vagy hízékony, mert akkor nem lesz jojo effektus, ha hizékony vagy, sajnos ez így nem ér semmit:S!!! azért sok sikert!

2009. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
És szerinted mindenkinek a szervezete ugyanúgy reagál a táplálékelvonásra? Iskolába jártál?
2009. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

"de ha már 4.nap után fogytál, ugy néz ki használ" Nagy ész vagy öregem! Amit a 4. nap lefogyott (1-2kb) azt már a 2. nap lemenet róla, hiszen az csak béltartalom volt. Ilyen madárétek mellett ez nem nagy csoda. Nem kellene bátorítani a kérdezőt..


A kérdezőnek pedig ha kellenek receptek, vagy egy kis segítség, küldj egy emailt nyugodtan. Konyítok hozzá valamelyest :)

2009. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

neked üzenem kérdező: ha gyenge a szervezeted akkor nem biztos hogy jó ötlet


itt van leírtam ezt is, és nem úgy írtam, hogy biztos hogy sikerülni fog neki. TE MEG TANULJ MEG OLVASNI OSTOBA

2009. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez nekem egyáltalán nem éhezés. nemérzem magam éhesnek csak kevesebbet eszek. nemhiszem hogy kórház lenne a vége. ha nagyon éhes vagyok bekapok vmit. de ez még nemfordult elő. inkább az hogy megkívánok vmit mert más eszik előttem.
2009. aug. 27. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Az eredményt hamar megláthatod:

1.Kórház

2.Amit leszenvedtél magadról, sokszorosan visszajön(mert gondolom nem életed végéig akarod ezt csinálni)

2009. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!