Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak vissza szülés...

Hogyan fogyjak vissza szülés után?

Figyelt kérdés
Szülés után nem fogytam vissza, sőt felszedtem még plusz kilókat, így most 24 kiló pluszban vagyok. 7 hónapja szültem. Tornázok, lépcsőzök, babát emelgetek. De csak hízok. Nem eszem többet (se kevesebbet), mint terhesség elött. Akkor az volt a bajom, hogy nem tudtam hízni, most az a bajom, hogy csak hízok.
2013. jan. 4. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy szülés utáni, előtti állapotról van szó, vagy épp férfiról, a fogyás elve ugyanaz.

Vizsgáltasd ki magad először is, hogy hormonálisan minden rendben van-e, aztán diéta és futás, úszás, biciklizés, súlyzózás.

2013. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kivizsgálás semmilyen problémát nem old meg, csak ugyan azt kimutatja amit én látatlanban is leírok..


Korábban volt egy gyors anyagcsere, jó emésztés és hízáshoz nem ideális hormonháztartás, mostanra az ellenkezője: lassabb anyagcsere, esetleg rosszabb emésztés, talán inzulin rezisztencia alakult ki. Ezek a változások az emberek átlagos táplálkozása alapján idővel eljönnek. Aki egyszer vékony volt (bármit is evett) eljut abba az állapotba, hogy igenis "hízékony" lesz. Öregszünk, betegszünk, főleg ha ezt még segítjük is..


Nem kötelező kenyeret enni, tejtermékeket fogyasztani, létezik nem túl divatos, de egészséges táplálkozás ami elismeri a teljes őrlésű gabonák és a tejtermékek káros hatásait, és zöldség-hús fogyasztást ajánl.


Hát eszerint kéne enni, a kalciumot zöldségekből és húsokból felvenni, ahogy az ember mindig is tette, nem pedig tejből.. Ennyi kellene a fogyáshoz és rengeteg kóros állapot (elhízás, cukorbetegség, sok esetben rák, autoimmun betegségek, allergiák, ízületi gyulladások) elkerüléséhez. Csupán ennyi, nem nehéz ám valójában!

2013. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudnál írni vagy linkelni a "nem túl divatos, de egészséges táplálkozás"-ról? érdekelne! köszönöm! :)
2013. jan. 4. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
menj át a sport rovatba, böngészd a kérdéseket, ott találsz dögivel linkeket.
2013. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ott a nyugati dietetika aranyköpéseit lehet megtalálni, többnyire testépítői előadásban.


Az ember hús és zöldségevő.

Alacsony szénhidrát tartalmú növényeket és különböző állatokat eszünk, ideálisan tengeri állatokat. Ehhez mérten gondoljuk át hogy ki akarjuk-e tenni a szervezetünket a müzlik, joghurtok, édességek vagy éppen a mindennapi kenyér, burgonya 'áldásos' hatásainak. A táplálkozástudomány szerint nem kellene!

2013. jan. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!