Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek minnel hamarabb...

Hogyan tudnek minnel hamarabb fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy kevesebbet kell enni stb, mozgas...

De nalam hatastalan volt dokinal voltam azt mondta hogy minden rendben o sem erti hogy van ez..

Legyszi segitsetek!


2012. dec. 30. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Felejtsd el a kenyeret, tésztát, lisztes dolgokat és a cukrot, csokit. Ne egyél du. 3 után már semmit. Garantált a fogyás. 1200kcal diéta. És a lényeg, sok-sok szénsavmentes ásványvíz. Amikor este megéheznél, vizet igyál. Sok saláta, és hús. A fehérjebevitelre figyelj oda, 1 gramm / testsúlykg. Pótold hússal, sovány pulykasonka, stb. Vehetsz táplálékkiegészítő boltban fehérje port, ami "édes", csoki, kókusz vanília ízesítésű, így az édesség vágyat is elfojtod. Mozogj ha teheted. Este 6 kor edz egy fél órát vagy sétálj egy órát. Garantált fogyás, de ez hónapok kérdése.


Írd fel mindennap hogy mennyi kalóriát eszel és törekedj 1200kcal-t nem túllépni. De ennyit egyél, napi 3 étkezéssel. 4-500kcal / kaja.

2012. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem, de 20kg-t mennyi ido alatt tudnak lefogyni?
2012. dec. 31. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Az első ír jókat is, meg hülyeséget is. Semmi értelme a 3 után nem evésnek. Legfeljebb akkor, a ötkor fekszel le. Folyamatosan el kell látni a tested tápanyagokkal, ha 3 után nem eszel, akkor ez nem történik meg, éhezni fog a szervezeted, az anyagcseréd lelassul. Lefekvés előtt 2 órával kéne enni utoljára. Az 1200 kcal is ugyanekkora hülyeség. Nem mindenki egyforma, egy 45-50 kilós nőnek talán még elég, de egy 70-80 kilós fickó éhen halna ennyivel. A fehérje is lehet kicsit több, belefér akár 3-4 ttkg is.
2012. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
heti 1 kiló mínuszra mondják hogy tartós, persze ha nem kezd az ember megint sokat enni és keveset mozogni miután leadta. nekem ment a heti 1kiló, olyan -4-5nél stagnáltam kb 2 hétig aztán újra ment le. most újra belekezdtem mert szültem és maradt rajtam is 20 :/. én amennyit tudok mozgok, tornázok ha meg nem tudok valamiért akkor taposó gépezek amíg a pici alszik. mellette jóval kevesebbet eszek mindenből. nekem ez nagyon bejött! sok sikert!
2012. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!