Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira elegem van! Május...

Annyira elegem van! Május elejére le kell fogynom 10 kilót! Hogyan menne?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,173cm 72 kiló körül.Tavaly januárban elkezdtem fogyózni,vagyis húsdiétát csináltam,8 kiló lement,ebből fele vissza,mert nyáron el engedtem magam,bulik,pia,esti pizzázás barátokkal stb.Jobban fenékre,combra hízom,hassal nincs nagy baj.Itt volt az ünnep,kaptam sok csokoládét,desszertet,ma mindent eltakarítottam(:D),be van fejezve kajálás.Kenyeret kidobtam.Jártam zumbára,de sajnos iskola miatt nem fér bele időmben.Miket egyek?Hogyan kezdjem el?
2012. dec. 27. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Sok fiú mondta már,hogy arcra nagyon szép,ha picit fogyna tökéletes lenne!Barátom igy is elfogad de nekem nagyon nem jó!
2012. dec. 27. 17:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogytam kb. 10 kg-t, hogy tavasszal futottam, (amikor kedvem volt hozzá, mert úgy jobban ment, az elején pedig még motiváltam magam valamivel mindig)

A kenyeret, kenyérféleségeket hanyagoltam, ahogy tudtam. Se leveshez, se főzelékhez, semmihez nem ettem, szendvicset pedig próbáltam kevésszer enni. (de hát suliba mit vigyen az ember...)

A cukros dolgokat is próbáltam hanyagolni, amibe mégis kellett cukor, abba kevesebbet tettem.

Sok vizet ittam, ez az elején nagyon nehezen ment, sokszor még ma is nehezen megy, mert nem szoktam sokat inni. De ha mellettem van mindig, jobban megy.

Amikor rossz idő van, (mint most is, nem tudok kimenni futni), akkor itthon tornázok. Persze rendszeresen kell ezt csinálni, nem hébe hóba. Pl. hetente 4-5x egy 45-60 perc. Vagy amikor van rá időd. Nagyon szép eredményt lehet így elérni, nálam szerencsére működik. Lassú, de biztos fogyás.

A másik dolog, hogy ne valamilyen időponhoz, esemé

2012. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

* időponthoz, eseményhez kösd, hanem azt vedd figyelembe, hogy az egészséged miatt csináld.

Bocsi, csak véletlen elküldte hamarabb. ><

2012. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm szépen válaszod. :)
2012. dec. 27. 17:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én 20kilót adtam le úgy, hogy mindenből ettem de kevesebbet, rengeteget ittam mellé. hetente kb 4szer tornáztam 45percet. most újra nekiláttam, mert szülés után ismét rajtam maradt ennyi.
2012. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jártam zumbára,de sajnos iskola miatt nem fér bele időmben"

érdekes én munka (1 óra utazás, 8 órás munka 0,5 óra ebédszünet, heti 4-5 óra túlóra) + nyelvtanfolyam + háztartásvezetés mellett tudok futni és tornázni és még szórakozni is van időm...

2012. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 16 vagyok.Nekem úgy sikerült lefogynom kb 15 kg-t,hogy mindenből ettem,csak keveset.Persze a szénhidrátot és a cukros dolgokat hanyagoltam.Emellett 2-szer tornáztam.Nagyjából 3 hónap alatt sikerült!

Én nem szoktam figyelni a kg-kat,számomra nem az a lényeg!

Tegnap megint elkezdtem,annyi különbséggel, hogy most hetente 4-5-ször tornázok.Kicsit félek,hogy így egyedül nehéz lesz a mozgás,de reméljük a legjobbakat!

Sok sikert kívánok Neked is! :)

2012. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azért nem fér bele időmben,mert én 1 től 7 ig suliban vagyok,zumba pedig fél 6 kor kezdődik,rosszul fogalmaztam!Ám köszönöm válaszokat! :)
2012. dec. 28. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
nyuszika, akkor találj magadnak más sportot, ha a segged nem emeled fel, akkor nem fogsz lefogyni
2012. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most nem tudom,mit kell flegmáskodi,de oké,nyuszika felemeli a seggét.
2012. dec. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!