Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom és hogyan?

Mennyit kéne fogynom és hogyan?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 168cm és 65kg. Méreteim: mell-91cm derék-82cm has-85cm csípő-99cm. Egy év alatt 10kg-t híztam, de nem tudom, mitől, nem változtattam semmit. Ez eléggé megviselte a combomat és a fenekemet. De a legnagyobb gond a hasammal van, sehogy se tudom eltüntetni és úgy látom egyre nagyobb. Nagyon sokat sportolok, de nem látok változást. A családom szerint nem vagyok kövér és el is hittem, de múltkor egy ismerős megjegyezte, hogy pocakosodtam. Szerintetek kövér vagyok, mert most már én se tudom mit higgyek! Adjatok tanácsokat légyszi. Köszönöm :)
2012. dec. 27. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem kéne fogynod! :)
2012. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csenii* ***** válasza:

Szerintem max. 4-5 kg-t kéne fogynod.

Nekem kb. 2 évvel ezelőtt ugyanilyen 'bajom' volt, és én így jöttem ki belőle:

- napi 5x ettem keveset

- este 6 óra után már nem ettem

- nem nasiztam, helyette sok gyümölcsöt/zöldséget ettem

- FELÜLÉSEKET csináltam

- heti 2x-3x futottam egy órát


Tanács:

- a felüléseket először kezd 100-al, aztán következő héten emeld pl. 50-nel stb. ameddig jól esik! :)

- a szabad levegőn fuss, ha megteheted.


De semmit ne vigyél túlzásba!! És szerintem hagyd abba ha 60 kg leszel. Neked ez a normális testsúlyod a magasságodhoz! :)

2012. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, utolsó, megfogadom a tanácsaidat! :)
2012. dec. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!