Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szánalmas...

Csak én vagyok ilyen szánalmas? "Csak" 10 kg-ot kéne fogynom, legfeljebb 15-öt, de az sem megy.4-5 napig klappul megy minden, aztán jön valami nehézség, szomorúság, stressz, és jól bezabálok. Más van/volt ilyen szituban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 19:27
 1/7 A kérdező kommentje:

Mozgással nincs gondom, álló nap lótok-futok, tömegközlekedést soha nem használom, napi szinten 1,5-2 órát gyalogolok.

Csak az a tré, hogy ha bánatos vagyok, kajába folytom, ha feszült, akkor a feszültséget úgy vezetem le , hogy eszem, ha szeretetre vágyom, megint eszem, ha magányos, akkor meg azért... Írtó sz@r, és ez már tart 3-4 éve, ha nem több.



Arra gondoltam, hogy ezentúl, holnaptól, mert holnap újrakezdem, jól kifárasztom magam a tanulással, napi 6-8 órát fogok tanulni (most is tanulok, jók a jegyeim...), és akkor elterelődnek a gondolataim, s nem fogok annyit foglalkozni a nyavajáimmal meg a zabálhatnékommal, jó ötlet szerintetek? Meg a nap végére remélhetőleg hulla fáradt leszek, így kedvem se lesz ételt készíteni magamnak.

2012. dec. 8. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lelki problémáidat kellene először megoldani.
2012. dec. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne koplalj!ne tarts otthon edesseget se ragcsat!ha edesre vagysz egyel gyumolcsot amennyit csak akarsz ha ragni kell ragj repat!egyel csirkemellett az legyen a fo taplalek a feherje!egyel napi 5szor de kis adagot!mozogj jarj futni vagy sulyzos edzes.a koplalassalnm veztesz hajat!rengeteg vihet igyal!!ennyi a titok!a lenyeg h ne koplalj csak tobbe ogsz hizni olvastam h a legutolso amit elfogyaszt a szervezet fogyasnal az a haj!
2012. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és nem megoldás,hogy ne tartson otthon édességet..senki sem vásárol csak annyit a boltban,ami egy étkezéséhez szükséges és tuti vezs magának 1kg kenyeret 1 liter tejet stb. és azt is bezabálhatja egyben
2012. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek, ha csak 10 kg felesleged van, a séta kb. annyi, mint halottnak a csók. Ha nem így lenne, és érne valamit, akkor eleve nem lenne rajtad az a 10 kg.

(A séta azoknak ajánlott, akik a súlyfeleslegük miatt nem csinálhatnak mást. Mondjuk úgy plusz 30-40-50 kilóval.)

2012. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A séta tényleg nem ér semmit a fogyás szempontjából, én is évek óta napi minimum 1 órát sétáltam és soha nem ment le tőle 1 kg sem. Viszont mióta elkezdtem bicajozni, futni, tornázni és ami a legfontosabb egészségesen táplálkozni, 15 kilótól szabadultam meg fél év alatt.
2012. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

KLAPPUL=flottul!



Az igaz, hogy egy jó ideje (a gyaloglásaim ellenére) nem fogyok semmit, de legalább, szerintem, a sétának köszönhető, hogy plusz sem jött fel rám, hiszen elég sűrűn megtörtént velem az elmúlt időszakban, hogy jól bekajáltam, és szerencsére azokból semmi sem látszik.



Na, mától kipróbálom ezt a tanulásos módszert, már elkezdtem az előbb tanulni, remélem, hogy elvonja a figyelmem egyéb dolgokról, s ha azok nem jutnak eszembe, szomorkodni sem fogok miattuk, így a spájzt is majd elkerülöm. Tudom, hogy a lelkemet kéne előbb rendbe rakni, de sajnos annyi minden összejött, tőlem független dolgok is, amelyekre nekem nincsen ráhatásom, mégis közvetetten szenvedek miattuk, hogy igazából nem is tudom, mit kéne tennem.



Köszönöm a válaszaitokat!

2012. dec. 9. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!