Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne fogynom? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


172-3cm és 74kg vagyok.


Mennyit kéne fogynom, hogy jól nézzek ki és jobban látszódjanak az izmaim?

Természetesen kondizok is mellette.


2012. dec. 24. 10:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Most hétfőtől elkezdek edzeni keményebben (most főként az ünnepek miatt kimaradt kb. 2 hét).

Heti 3-szor járnék 1,5-2 órát edzeni és persze a kajára amennyire tudok odafigyelek.


Már fogytam egyébként 1-1,5 év alatt 15 kilót, viszont most ünnepek alatt felszedtem 1-2 kilót, tegnap kezdtem el megint fogyózni és nyárig min. 5 kilót még le szeretnék adni zsírból, izomzatban pedig gyarapodni :)

2013. jan. 4. 21:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).
2013. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom, nagyjából tisztába vagyok vele.

Két lépcsőbe gondoltam, először le akarom menni 70kg alá, olyan 68-69 kilóig, de ahogy először is írtad majd a tükör megmutatja, hogy mikor lesz jó.

Ezt kb. április-ra tervezem, azután meg tömegelés egy darabig, aztán majd meglátjuk mi lesz:)

2013. jan. 4. 21:45
 14/19 anonim ***** válasza:

nekem pont így tetszel :D

de kinek mi.. (:

2013. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

áprilisig még 3 hónap, addig leadsz 10-12 kilót ha ügyes vagy annyit biztosan nem kell.

én azt mondom most januárt diétázd végig, lemegy 2-3 kiló zsír, meg sok víz is ha eddig nem sportoltál.


utána kezdj tömegelni úgy májusig, ha még kezdő vagy akkor 8-10 kiló izom is feljöhet (nekem első 3 hónapba feljött 8, úgy hogy nem tudtam 100%-san figyelni a kajára) és utána megint elkezdesz diétázni, június közepére már büszké(bbe)n mehetsz strandra, jövő júniusra, meg már végképp jól nézel ki ;)

2013. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 poiu ***** válasza:
No kaptál sok ellentétes tanácsot, válogathatsz. Szerintem most ne a további fogyással foglalkozz, hanem az izmosodással. Egy alkalommal egy óra a max edzés. Ha ennél többet csinálsz, az nem intenzív. Szóval szerintem ess neki a vasaknak, ne fogyózz, csak arra vigyázz, hogy ne szedj föl újabb kilókat.
2013. jan. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

amúgy konkrétan, izmot kéne felszedni magadra :D


én 170 vagyok és 85 kg-ra meg akarok hízni, de persze izomból

2013. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Naturálban szálkásan a büdös életben nem leszel 85kg.

Testmagasságcm-100 + pár kiló amit el lehet érni szálkásan kox nélkül. Szóval így gondold át az igényeidet.

2013. ápr. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem így is jó vagy:D
2013. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!