Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kéne megizmosodnom, és...

Hogyan kéne megizmosodnom, és fogynom?

Figyelt kérdés
167cm vagyok, és 65kg. Elég kövérecske vagyok (mindig is az voltam) és szeretnék fogyni, és szeretnék magamnak kockahasat. És erre kéne egy HATÁSOS sorrend összeállítása (nem tudok eljárni nagyon sehova, csak otthon tudnék edzeni sajnos). Ja, és serdülőkorban vagyok, és NEM KÉREK OLYAN VÁLASZOKAT, HOGY serdülőkorban bármi változhat, meg ezzel még várj 1 kicsit. Tényleg szeretnék izmos lenni, és szeretnék jó testet. Fiú vagyok.
2011. márc. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
diéta és aerob mozgás
2011. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sulyzós és aerob mozgást is végezned kell. mindenképp érdemes beszerezned egy kondibérletet különben ami legelősször elfogy az a motivációd lesz....


csak az edzés a helyes kaja nélkül semmit sem ér


kötelező: [link]

2011. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az oldal vmiért most nem jön be:S Mennyi 1 kondibérlet, és mennyi időre? De gondolom-e mellé, még 1 edző is kéne, nem?
2011. márc. 23. 17:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az nem jön be,akkor itt egy hasonló: [link]
2011. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!