Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden nap egy kiló fogyás!...

Minden nap egy kiló fogyás! Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mondjuk nem 10 év alatt se híztam meg. Nyár óta rakódott rám 10 kg. Viszont tök mindegy, mert a zsír az zsír. Én most azt a programot csinálom, hogy reggel 1 óra aerob v. kardió, este 1 óra kardió. Közben meg súlyzós edzés reggel vagy este. Nem viszem túlzásba se, szóval nem csapom szét magam.


E mellett, fehérjedúsan eszem, (no cukor, no liszt), eszem szénhidrátot is. Néha csalok csoki formájában amit úgy csinálok, hogy van a puffasztott rizs és vajba olvasztott milkával vontam be, és ebből eszek néha 1-1 darabot (hogy azért ne tömény csokit egyek...lényegében a belseje csakis rizs.


Nos, az van, hogy igyekszem a kcal-ra is odafigyelni. Néha 1200 jön össze, néha 1400, néha meg 1700.


Minden nap mérem magam reggel éh gyomorra.


Minden nap 1 kilóval kevesebbet mér. Ennek én örülök, de úgy gondolom, hogy csak víz egyenlőre. A centik is omlanak lefele és látszik már felül a testemen, hogy szálkásodik.


Létezik olyan, hogy valaki gyorsabban változik mint az átlag. Én úgy vettem észre, hogy azonnal hízok és azonnal tudok fogyni. Ti hogy vagytok vele?



2012. dec. 20. 08:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

napi egy kiló borzasztóan sok. egyrészt iszonyúan leterheli a szervezeted, másrészt meg, ha hirtelen vonod meg a testedtől a tápanyagot (mert ez a napi 1200 kalória, ennyi edzés mellé, nagyon durva!), akkor egy idő után "vészüzemmódba" kapcsol a tested, és nem fogsz tudni több zsírt leadni.

nézz utána, az egészséges fogyókúrákkal (ahol normális kajákat eszel, normális mennyiségű edzés mellett) heti 1 kilót lehet fogyni kb. ez az, ami hosszútávon egészséges.

(és 1200 kalóriás étrend mellett napi 2,5 óra intenzív edzés, az igenis szétcsapás. a testépítők, sportolók se salátán meg két falat csirkehúson élnek...)

2012. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!