Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 Nap alatt mennyit lehet...

100 Nap alatt mennyit lehet fogyni így? 16/L LENT

Figyelt kérdés
(December 22-től Március 31-ig az pont 100 nap) Heti 5-6 óra karidó edzés (futópad,ellipszis) + heti 5-7x 30 perc erősítés(torna,súlyzó stb...hétvégenként picit több mint 30perc)Fehérje turmixxal fogyóznék(napi 2)mellette nagyon-nagyon keveset ennék többnyire fehérjét.Azért állnék neki,mert nyáron eltörtem a lábamat és nem tudtam mozogni,és hát kb 10-13 kilót híztam :( előtte 58-60 kiló voltam a 172-3 centimhez.16 éves vagyok és lány.Szerintetek sikerülhet visszafogynom? Rettegek attól hogy tavasszal a jó időben nem tudom felhúzni a régi ruháim,és hogy nyáron így kell elmennem nyaralni,bikinit húzni..:( Nagyon szeretnék visszafogyni mert így nem érzem jól magam.Mindent beleadok és megteszek a célért.Valaki segítene? Vagy tapasztalatok,járt már így valaki? Nagyon elszomorodtam...

2012. dec. 17. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia hát szerintem az a 10 kiló sikerülhet mondjuk 5-7 óra edzés az bazi fárasztó lehet és nem biztos hogy súlyt vesztenél az izom nyereség miatt:)
2012. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja heti 5-6 bocsi akkor jó persze azt hittem napi;)
2012. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj nem azt nem bírnám,belehalnék:) ja az jó lenne :( mondjuk 15-től sem fakadnék sírva..amúgy nem vagyok kövér,csak látszik hogy híztam.Kb 12-őt.Olyan 3 hónap alatt gondoltam.15 belefér?
2012. dec. 17. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Félig jó amit csinálsz, félig rossz.

Imádom a rossz dolgokat, kezdjük ezekkel.


Rettegsz hogy nem jönnek rád a régi ruháid, pedig rettegni eleve értelmetlen, ilyentől meg pláne.. jusson eszedbe, hogy még növésben is vagy. Ha ez komolyan ilyen nagy probléma neked, akkor -> pszichológus.


Milyen fehérje turmixxal fogyóznál.. Jézusom.. divat ba.romság. A szója protein olcsó de abszolút szemét, a tejsavó protein nem olcsó és jónak tartott, de valójában szemét. A marha és tojás protein drága és jó, de miért nem eszel olcsóbban húst? :D


A jó dolgok:

A fehérje evés nem fogyózás, valójában ilyesmi az egészséges táplálkozás. Azért zsírokat és zöldségeket is egyél, amúgy a gondolatod sokkal értelmesebb mint amiket itt az oldalon ki szoktak találni. Mehet a fehérje, akár a shake is, de az alap a zöldség és a hús legyen (hússal bevitt fehérje és egyéb tápanyagok), kiegészítő a tápkieg.


100 nap, az kb. 14 hét, ami 3,5 hónap. Lemehet az a 10-13 kiló, de közben nősz is, izmod is épül, ne akarj kisgyerekkori súlyt elérni miközben lassan már felnőtt nő leszel

2012. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!:)
2012. dec. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!