Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HA napi 3 almát 3 narancsot...

HA napi 3 almát 3 narancsot és 3 csokit megeszek akkor fogyhatok heti3x sportolok?

Figyelt kérdés
A 3 elvileg szerencseszám hátha segít ebben is..már sokszor bevált. Van rajatam 10kg felesleg?
2012. dec. 16. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

150+200+500 kcal, össze 850 kcal és alig ettél valamit.

:) ebből ehettél volna több adag csirkemellet is zöldséggel, és még jól is laktál volna.

De felőlem dögölj meg szívinfarktusban amikor lebomlik a szívizmod a proteinhiánytól, engem nem izgat, aki hülye az haljon meg

2012. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedjünk, hogy a szerencseszám megvéd attól, hogy napi 850 kalóriányi cukorral leadd az izmaidat, és további zsírpárnákkal gyarapodj.
2012. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

:D

Majd rájössz, hogy mennyi eszed van. Ez is egy szerencse, végül is.. :))

Aztán majd jobban elgondolkozol azon, hogyan is akarsz enni :)

2012. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a heti 3 pszichológust is ajánlanám, kérdező.
2012. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kérlek akkor segítsetek,ha ez fos.
2012. dec. 16. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: zöldség, zab, rizs, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.

Végezz legalább fél óráig tartó aerob edzést(futás, gyors séta, biciklizés, ugrókötél, lépcsőzés) heti 4-5-ször.

Hetente max. 0,5 kg fogyás a normális, több, mint 1 fogyásnál már izomveszés van.

2012. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen eddig értem és hogyan álljak át erre? Jó,ha egyik napról a másikra? És honnan keresek recepteket?
2012. dec. 16. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nagyon nem jó...Lehet, hogy fogsz vele fogyni, de mint ahogy előttem is írták izmot fogsz veszíteni és a szerveid hosszú távon elzsírosodnak majd tőle és akár bele is halhatsz. Ha pedig nem hosszú távon akarod csinálni, akkor bele se kezdj, mert előbb-utóbb úgyis visszaszeded a feleslegedet, meg még többet is.


Én a következőket csináltam ( 3 hónap alatt 15kg-t fogytam ) :

1. Napi 5x-i étkezés.

2. Heti 4x40 perc aerob mozgás.

3. Szénsavmentes ásványvíz fogyasztása (télen 2-3liter, nyáron 5-6 liter)

4. fehér rízs, liszt, burgonya kerülése

5. Sok fehérje fogyasztása

6. Ha már csoki, akkor magas kakaótartalmú, mondjuk napi 1-2 kocka


Egy napom minta képpen:

Reggeli:

55g rozskenyér

4 szelet csirkemell sonka

100g uborka


Tízórai:

1db alma

1db narancs


Ebéd:

1 tányér zöldségleves

200g főtt csirkemell

200g párolt zöldség


Uzsonna:

3dl 1,5%-os zsírtartalmú tej


Vacsora:

150g sovány túró

2db paradicsom (bazsalikommal)


Torna: 40-50perc kardió edzés

2012. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!