Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amikor kollégiumba kerültetek,...

Amikor kollégiumba kerültetek, híztatok vagy fogytatok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12.-es, és már évek óta várom, hogy végre menjek egyetmemre, mert akkor majd a kollégiumban biztos könnyen le fogok tudni fogyni. Mert itthon nálunk tele van a spájz meg a hűtő finomabbnál finomabb kajákkal, ezenkívül anyukám folyton sütit süt.


Viszont most olvastam egy kérdésnél, hogy többen is meghíztak miután kollégiumba kerültek.


Nálatok hogy volt ez?


2012. dec. 15. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nap közben lemozogja. Vagy nem.
2012. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Én jól meghíztam, de azóta már lement a felesleg szerencsére.
2012. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fogytam. Túl sok a stressz ott nekem ahhoz, hogy nyugodtan egyek. Bár anyukám csomagol mindenféle hízlalós kajákat (csirkecomb, palacsinta, lekváros süti stb.), de alig eszem.
2012. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1. Miért mész koliba? Nálunk sajnos bevezették azt - nem tudom, máshol is így van-e hogy a költségtérítésesek 29.000-et fizetnek (államisok 12-t) és mire te továbbtanulsz - nem tudom hová szeretnél - kérdés: lesz-e államis hely?

Mert amúgy mindenki azt hiszi, a koli olcsó. Ja. az államisoknak.. de én kifizetek 29-et, amiért kapsz egy remek albérletet. Az egyetlen vigasz: télen a rezsi miatt lehet drágább lenne az albi + a sulitól 2 perc sétára vagyok. Na mindegy. Csak azért kérdem, mert ha van elég pénzed akkor tökmindegy hogy kolis vagy-e vagy albérletes: megveszed a drágább kajákat is (ha a pénz miatt kérded) ismerek itt olyan csajt aki a bershkában vásárol minden héten mégis kolis. :D Na ő biztos nem főzőcskézik meg vacakol az olcsó mirelitcuccokkal.


Általában itt azért lehet fogyni, mert eliszod a pénzed. Mert sokszor van kolibuli, mentek ide-oda és rengeteg embert megismersz (mentek inni => eliszod az összes pénzed) az már más kérdés hogy az alkoholban sok a kalória.


Most vagyok elsőéves, eggyel felettem járó mondta (vékony testalkatú most is!) hogy kb 10 kilót hízott egy tanév alatt (persze ennek nagy része víz és salakanyag ezzel tisztában vagyok én, ő ezt lehet nem tudja hogy a zsír csak kb 5-6 kg lehet)

szóval nem árt vigyázni! Vidéki vagy? Mert nálam az is sokszor problémát okoz, hogy vidéken van a városunkban - ami egyébként megyeszékhely - 1 meki. Kfc, török éttermek stb meg nincs semmi ilyesmi.. budapesten meg minden utcasarkon meki, kfc, burger king subway... török, arab mindenféle étterem és a kaja csábító tudod... új ízek, finomabb ízek mint otthon!


Persze ha nincs rá pénzed, akkor maradni fogsz az olcsó kajánál. De az olcsó kajával is vigyázni kell: gyakran a tészta olcsó... pl egyik csaj is a szintünkön mindig tésztát főz mert ez olcsó és gyors...


Nekem most ingadozik a súlyom. Van, hogy hízok, van hogy fogyok... most fogyni szeretnék.


Amúgy tényleg csak rajtad áll majd hogy a koliban mi lesz a hűtődben. Pl. a fiúk mindig kaját rendelnek (kínai, pizza) meg több csaj is. A fiúk nyilván nem fognak főzöcskézni. Ez viszont hízlal ugye...

2012. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Idén érettségizek én is. Persze más egy középiskolás kollégium egy egyetemihez képest, de hátha segít.

Barátnőm kolis és emlékszem, hogy 9.-ben azt mondta, hogy azt hitte, hogy le fog fogyni koliban, erre felszedett pár kilót, mert minden nap volt olyan, hogy valamelyik szobatársa csipszet, csokit vagy más édességgel kínálta :)

2013. jan. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!