Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kollégiumba nektek hogy volt?...

Kollégiumba nektek hogy volt? (Lent)

Figyelt kérdés
Most megyek kollégiumba és egy kicsit daginak érzem magam van rajtam vagy 10KG felesleg és azt szeretném kérdezni hogy mikor ti mentetek kollégiumba akkor te mennyi fogytatok "ha egyáltalán fogytatok" mert rokonok mindig mondják hogy ne foglalkozzak vele mert kollégiumba le megy majd mert nem lesz mit enni. Válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 9. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónap alatt durván -5 kg lazán le ment, kaja az tényleg alig van ott. Én kaptam a szüleimtől pénzt mindig kajára szóval meg oldottam a problémát.
2011. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a fenét. a kolesz belőlem az ellenkezőt váltotta ki. a koleszos menza tényleg nagyon sz*r, de pont ezért a zsebpénzedet kajára költöd. főleg este, amikor rohadt éhes vagy, nem lesz energiád ellentmondani egy pizzának. szóval... valószínűleg nekem a koleszbaköltözés időpontja egybeesett a nőiesedés kezdetével, de egy év alatt felszedtem 10 kg-t. :) de ezt tényleg úgy kell érteni, hogy az akkori 175 cm-es magasságomhoz 48kgról 58-ra híztam.
2011. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és mennyi pénzt kaptatok ? :)
2011. aug. 9. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
ez csak attolfügg hogy: 1, előtte hogy étkeztél, 2, hajlamos vagy-e hízásra, 3,mennyit fogsz ott enni. Ha űgy mint átlagba szoktál akkor nincs gond. Ez csak rajtad fog álni. Én anno mikor normálisan megettem mindent a koleszba akkor híztam. Aztán visszafogtam magam és elkezdtem fogyni,
2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én híztam a koleszben :( Pont azért, mert vacak volt a kaja, és mindig vennem kellett ezt-azt, ami leginkább tápláló=hízlaló volt: kenyér, péksütik :(

Figyelj oda, mivel pótolsz, inkább zöldség (tanulás közben kiváló a nyers sárgarépa rágcsálása :)), cukormentes üdítő, stb.

2011. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos amikor beköltöztem a koliba én is híztam. Itthon nyáriszünetbe odafigyeltem mit ettem, és sportoltam mellette rendszeresen. Bekererültem a koliba. Nagyon rossz kaják vannak (vagy nagyon zsíros), vagy pedig nekem kellett kaját vennem. Kenyeret, zsömlét, péksütit, gyrost... Emellett még sportolni se tudtam rendszeresen sajnos... :(
2011. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a kollégiumba 3x kapunk enni naponta,nem roszz megszoktam enni, a pénzemből pedig abszolút nem veszek kaját fogytam is legalább 5 kg-t!
2012. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!