Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék adni pár kilót,...

Le szeretnék adni pár kilót, kollégiumba járok, és elég lusta is vagyok mellette. Hogyan lenne ez lehetséges? (folytatás)

Figyelt kérdés
173 centihez 70kiló vagyok. Az iskolába van hogy 5kor végzek, ha nem is, tanulnom kell, szóval a testmozgás lehetősége kizárva, főleg így érettségi előtt. Mellette nincs sok pénzem mindenféle fogyasztószerekre, és menzán kajálok. Nehéz eset lehet, de szeretnék tanácsot kérni.
2011. márc. 14. 20:49
 1/9 anonim válasza:
100%

Hű, hát én is ebben a bajban vagyok, pontosan. Nekem minden szabadidőm a tanulásra megy el, sajnos semmi mást nem csinálok egész nap. Igaz én nem érettségiző vagyok.

Hát nem tudom mit tudnék ajánlani. Én szinte csak a kolis kaját eszem ( ami úgy sz*rés kevés ahogy van ) plusz ha szereted az édességet..akkor próbálj egy kicsit kevesebbet enni. ( én nagyon szeretem, de semmit sem akarok magamtól megvonni, így azt csinálom, hogy elviszeg egy darab tábla csokit, és azt eszem egy hétig, az még nem is olyan sok)

Régen napi háromszor tornáztam, még hajnalban is fölkeltem, mostmár inkább rászánok félórát a futásra, jön a jóidő, szánj rá annyit, hidd el boldogabb leszel tőle:)

Mire szeretnél fogyni, ballagásra?

Mert ha mondjuk nem, akkor próbálkozz a nyárral, két hónap, sok testmozgás és meg lesz az :)

Fogyasztószereket én is kipróbálnék, dee nem igazán bízom bennük.

Hidd el, ha akarsz mozogni, akkor beszorítasz annyit :) ne izgulj, az első löket a legnehezebb, a többi is nehéz igaz, de szerintem annyira nem lehetsz kövér, én alacsonyabb vagyok tőled, és dundibb, úgyhogy én a nyáron nagyon akarok beleadni apait, anyait :) Most csak megtartom a testsúlyomat :)

húh, bocsi a hosszú válaszért:)

2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

Akkor maradj hájas. Minden lehetőséget kizártál.

Nem lesz jobb az érettségid attól, hogy éjjel-nappal tanulsz. Sőt, kb fél óra mozgás után még élénkebb is leszel..

2011. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hájasnak éppen nem mondanám magam, de igen, minden lelhetőséget kizártam, ezért kérdeztem hátha akad még vaalmi, amiről tudhatok az ügyben. Nem értem feleslegesen minek kell hülyeségeket írni, egyébként sem az érettségivel kapcsolatban kérdeztem..


Egyébként nem a ballagásra akarok fogyni, hanem hogy jobban érezzem magam. Igen, majd nyáron rástartolok a fogyásra, akkor táncsak összejön :) És a barátom miatt is le kéne adni, mert ő meg kis gizdácska :D

2011. márc. 14. 21:17
 4/9 anonim válasza:

az nem baj ha gizdácska :) mondom..legalább próbáld megtartani a testsúlyod. Mondom, én is csak ezt csinálom, mert hogyha nem csinálnék még ennyit sem, akkor híznék. Én szinte mindentől hízok, és néha már kezdek magamtól undorodni a tükörben :D viszont szeretem is a husijaimat :D

Szal, én mindenképp a sportot ajánlom, szánj egy félórát a futásra :) és ha attól félsz, hogy jaj senki nem megy veled, akkor fülest a fülbe, külvilágot kizárni, lemenni egy pályára, futni néhány kört ( nehogy egyszerre sokat...) aztán zuhi, és hidd el, fittebb leszel, és még az agyad is jobban fog fogni, igaz előtte lehet hogy picit fárattabbnak fogod érezni magad, de boldogabb leszel.

Emlékszem tavaly nyáron jártam futni, annyira boldog voltam, hogy az valami hihetetlen... :)

szerintem azt semmiképp ne csináld, hogy nem eszel semmit...az agyad úgy nemfog fogni :)

Sok sikert az érettségihez :)

2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Délelőtt nekem meló és emelett próbálom a legtöbb időm tanulásra fordítani, gondolhatod a kitűnő bizim nem magától lett olyan. Én is vizsgázom júniusban (nem érettségi, attól kicsit komolyabb anyagokkal kell küzdenem, de ez most lényegtelen). 6-7 körül érek haza, még is igyekszem a legtöbb nap időt szakítani a mozgásra. Pont az időhiány miatt választottam az intervall edzést, amire 20-30 perc is elegendő, mégis többet teszünk ezzel a fogyásért, mint a sima egy órás mozgással. Hozzátenném, hogy minden nap főzök magamnak külön, azért ez sem két perc a napból. Abban nem hiszek, hogy az embernek arra van ideje, amire szakít, mert pl én is még sok mindenre szeretnék időt szakítani, de ennél több már tényleg nem fér bele, viszont ha csak fél óráról van szó az ember napjából, az nem lehetetlen dolgot jelent. Egyébként a mozgás nekem úgy oké, hogy fél órával kevesebbet alszom, így tuti belefér a napomba :). Nem beszélve arról, hogy a mozgás felpörget, az agyam is jobban fog, mióta rendszeresen mozgok. Menzás kaja, ha tészta, a felét eszed meg, ha hús, zöldség, az mehet mind, rizsből is ehetsz, jobb ch forrás, mint a tészta. Nem tudom, melyik étkezésed oldod meg te, mit mikor és mennyit eszel, így nem tudok mást írni.
2011. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fél vagy 1 óra mozgás mindenkinek belefér naponta. Nem lehet egész nap tanulni, nem fog az ember agya. Mozogj és akkor lefogysz. Sokkal jobban fog menni a tanulás is. Ha mást nem is legalább sétálj sokat, menj gyalog ahova csak lehet:-) Fogyasztószerekre ne költs, az baromság!! Egyél minél több gyümit meg zöldséget. Naponta próbálj meg többször enni kevesebbet! Sok sikert!
2011. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én két éve egyszerre két iskolát végeztem, közben az órarendemtől függően dolgoztam az egyetemen, este amikor hazaértem, akkor pedig fordítási munkák, vagy cikkírás. napközben mégis, ha akadt egy szabad órám egyből futottam a konditerembe, hogy felfrissüljek szellemileg is, vagy pedig az esti otthoni munka előtt elmentem edzeni. szóval NEM LÉTEZIK olyan, hogy nincsenek lehetőségek mozogni. csak rajtad áll, hogy szakítasz rá időt, vagy sem. (egy érettségi miatt meg igazán nem kell megszakadni, csak rendesen beosztani az idődet)
2011. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz semmit változtatni a helyzeten, nem kell panaszkodni!

Kifogásokat találni a legkönnyebb, nem hiszem, hogy nincs napi 20-25 perced, amikor mozoghatnál. Én akkor mozgok, amikor van időm - ha este nyolckor, akkor este nyolckor de volt, hogy fél tízkor jutottam odáig, hogy sportoljak valamit.

Egyébként kimondottan jó tanulás után/közben sportolni valamit (néha kocogás, de van, mikor "csak" erősítés)


A menza ebéddel meg semmi baj, csak egyél kevesebbet - főleg, ha tésztát, vagy zsírosat (pl. pörkölt) adnak. :)

2011. márc. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem van egy 2 éves gyerekem, háztartást vezetek, minden nap főzök, mosogatok, és 2 naponta takarítok

emellett okj-s képzésre járok, most vannak a vizsgák. tanulok mint állat.

a gyerekkel egész nap foglalkozni kell,


még így is van időm 2 naponta egy órát tornázni, és könyvet olvasni, és ide járni.


meg lehet oldani, de csak akkor , ha akarod.

lustaság az ok, ami miatt nem edzel, kifogás, kifogás, kifogás...............

2011. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!