Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezeket az ételeket lehet enni...

Ezeket az ételeket lehet enni fogyókúra alatt? /Bőven lent/

Figyelt kérdés

Fogyókúráznék, de nem tudom, hogy ezeket lehet-e enni a fogyókúra alatt.

-kifli,zsemle?

-zsír (zsíros kenyér)?

-szalonna?

-sült hús?

És ha meg éhezek -nassnak- mit egyek?


2012. dec. 11. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

-nem

-nem

-nem

-igen

2012. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval egyetértek, bár ha néha esetleg eszel egy kiflit vagy egy kis szalonnát attól még nem lesz baj.
2012. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ragcsalj pl repat nassnak, vagy barmilyen mas zoldseget. Egyel sok salatat, koretkent is, krumpli meg rizs helyett, meg barmikor. Kiserletezz milyen salatat szeretsz a legjobban (ne a majonezesekkel kezd, mert az is hizlal)
2012. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogyókúra alatt BÁRMIT ehetsz, csak nem egyforma mennyiségben. Különben, ha elkezdesz csak pár ételt enni, akkor esetleg lefogysz, de utána a dupláját hizod vissza.
2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Zsírt és húst igen. De nem kenyérrel!

Zöldség? Nem kérdezted, de az azért fontos!

2012. dec. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te most viccelsz.
2012. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kifli zsemle : csak teljes kiőrlésűt és inkább csak reggel

zsír(os kenyér) : nem hasznos

szalonna: felejtsd el egyél inkább sonkát

sült hús: ha sovány húsra gondolsz akkor szinte minden nap azt kéne enned ebédre annál nincs is jobb


Ha megéhezel akkor aszalt gyümölcs, de egyél 3 óránként és nem lesz ilyen gondod (pl tízóraira meg uzsira joghurt vagy gyümölcs) és este 6kor (ha éjfélkor vagy utána mész aludni) akkor 8 kor is egyél csak vigyázz hogy a napi kcal mennyiség ne legyen sok összességében így serkented az anyagcseréd és nem kell éhezned érdekes mennyien mondják hogy 6 után semmi én mégis így fogytam

2012. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem a szalonnát csak a divatos és értelmetlen zsírfóbia miatt nem ajánlják.

de mivel egy mindenféle nyesedékhúsból, szójából gluténból összetapsztott "sonka" az egyik legnagyobb átverés, és igen ergya kaja, ellenben egy jó szalonnával.. amiben legalább nincsen szója, van benne jó kis zsír, átgondolnám ezt a dolgot.

Az igazi sonkára ez nem vonatkozik, az persze jó.

2012. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!