Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vetted ra magad, a...

Hogyan vetted ra magad, a fogyokurara, vagy az etrendvaltoztatasra?

Figyelt kérdés
Valami jo tippet tudtok ami segitett nektek,az a baj hogy en nem tudok lemondani a finom kajakrol.ha megkivanok valamit azt nem tudom nem megenni pl.finom suti.Csak 10 kg -ot kellene leadjak,de valahogy nincs ra erom hogy valtoztassak az etrendemen.

2012. dec. 10. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos (vagy nem sajnos) minden fejben dől el. A gond az az, hogy ha már most nincs elég erőd, akkor nem tudom később hogyan fogod bírni. Szerintem legegyszerűbb ha nem tartasz itthon hízlaló kajákat.
2012. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Így,ahogy az első válaszoló is mondja: minden fejben dől el. Én tavaly nyáron(éppen új bikinit akartam venni) jöttem rá,hogy gyűlölöm a testemet, az alakomat, és azonnal meg akarok ettől szabadulni!! A kép,amit a bikini felpróbálásakor a tükörben láttam, rémes volt. Sokszor sírtam is emiatt, főleg azért mert rájöttem: ennek én vagyok az oka! Úgyhogy elkezdtem edzeni, kevesebbet ettem.:) Azóta 12 kilóval vagyok könnyebb :)

17L

2012. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úgy, hogy elhánytam magam amikor megláttam meztelenül a testemet. onnantól kezdve rá sem bírtam nézni a hízlaló kajákra.
2012. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolso enis igy vagyok a testemmel,de valahogy az tesz boldogga ha egy jot ehetek..:(
2012. dec. 10. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor az én-féle megoldás fog segíteni.. Szimplán be kell csapni az agyad ..mert az éhes nem te. Csak kívánod,tuti feleslegesen zabálsz jól gondolom ugye?

Én nagyon szép lassan életmódot váltok. első 1-2 hében döntsd el,hogy bármit ehetsz de minden egyes falatot feljegyzel valahova.. ( én így nem is mertem annyit enni féltem, a dologtól) be kell iktatni sportot legalább heti 2-3x eleinte majd növeld.. nekem már tartósan lement 5kg igaz nem gyorsan,de rengetegn mondják,hogy mennyit fogytam meg ilyenek:)

2012. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ez a feljegyzeses dolog tetszik,kiprobalom,koszonom a valaszokat.:)
2012. dec. 10. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azzal vettem rá magam, hogy folyton a vékony ismerőseimet nézehettem, hogy milyen jòl áll rajtuk minden ruha, meg azok a r*ibancok akiket a testükért szeretik.. Meg persze a fiúk miatt.. :D egyébként rajtam is 10kg a felesleg. 1hònapja csinálom és már lement 5kg :) mindenből kevesebbet eszek, egészségesebbet, sok VÌZ!!!!!!-et iszok, és 6òra után már megpròbálok nem enni semmit. Ja és semmi tésztaféle. Hidd el megéri. Gondolj csak bele milyen jò érzés lesz, amikor majd mondják az emberek hogy:fogytál? Nagyon jòl nézel ki! :)

Sok sikert. :):)

2012. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cukor fehérliszt és az ebből készült dolgok tészta pékárú édességek stb. meg a cukros üdítők kuka!
2012. dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kattantam, hogy ebből elég! Muszáj, mert ez így nem oké!

10 kg hamar le tud menni, 3 hónap és kész is, de utána is tartani kell magad az új élethez!

2012. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erot adtatok,koszonom szepen!kiprobalom az update modszert is,majd meglatom hogy mi lesz belole.
2012. dec. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!