Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000 mg chitosan mennyi...

1000 mg chitosan mennyi bevitt zsírt képes megkötni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Semennyit. Ez egy nagyon rossz mese. Eleve nem a megevett zsírtól hízol el, az kell a szervezeted egészséges működéséhez, másodszor -> így nem is lehet fogyni a zsír felszívásának gátlásával. De mivel más tápanyagokat is megköthet ez a szer, így tápanyaghiányt lehet vele okozni.


A szénhidrát fogyasztást, tejtermék fogyasztást lenne jó korlátozni, fogyasztószerek vagy fogyást segítő szerek sajnos még nem léteznek.

2012. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És akkor ez?

[link]


A lényeg, hogy nem is ezzel akarok fogyni. Fehérjediétán vagyok, attól fogyok is és jól is érzem magam...

Csak néha beiktatnék lazább napokat, amikor jönne hegyekben a lángos, sült krumpli, csoki stb. Ha már a sok szemét kajából nem szívódik fel a zsír, akkor már jól jártam. Ilyen napok kellenek, de egy-két adag nem is elég olyankor ezekből a kajákból...

Naponta nem használnám, a zsírban oldódó vitaminok miatt.

2012. dec. 10. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Na jó, lebuktam, elnézésedet kérem, pongyolán fogalmaztam.


Először azt írtam, hogy semennyit nem köt meg, utána már arról írtam mennyire fölösleges ez a hatása (tehát elismertem már az előbb is a működését).


De legyünk tisztában azzal, hogy nem a bevitt zsíroktól hízunk.

[link]

2012. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!