Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt hogyan csináljam?

Ezt hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Most vásároltam egy elliptikus trénert. Úgy gondoltam h elkezdem napi 20 perccel és minden nap 5 perccel többet edzek rajta és így növelem az időt. Mivel elég nagy a súlyfeleslegem így nem bírnám sokáig de olvastam, hogy fokozatosan kell emelni. később úgy gondoltam ha egy kicsit kondiba hozom magam majd eljárok konditerembe is súlyzókkal edzeni meg erősíteni.

Az étkezésemmel vannak problémák reggelire és vacsorára ami 8 óra körül van szinte mindig kenyeret eszek. Az ebéd meg attól függ, hogy mit főznek itthon de az általában tészta vagy krumpli. Elég sokszor szoktam gyümölcsöket enni azokat nagyon szeretem.

Segítsetek kérlek, hogy mit ehetek meg mit nem illetve, hogy mik azok az egyszerű kaják amiket megtudnék magamnak csinálni és nem is túl drágák. Illetve, hogy mikor mit és mennyit ehetek? Mi az ami tilos. Kérlek részletesen írjátok le már nagyon elvagyok keseredve.

Van esetleg valami olyan szer ami elősegítheti a fogyást sportolás közbe? Nem igazán tudom, hogy mit érdemes megvenni. Vagy inkább jobb ezeket elkerülni?

172 cm vagyok és 95kg. Kérlek segítsetek nekem!


2012. dec. 10. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezeket olvasd el mindenképpen

[link]

[link]


A gép árából rengeteg zöldséget, húst vásárolhatsz amit ehetsz mindenféle formában krumpli és kenyér helyett.


Edzeni felszerelés nélkül is lehet, gondolj csak a fekvőtámaszra, guggolásra. Ezeknek az az előnyük, hogy minden izmodat megedzheted, nem csak a lábadat.


Törekedj arra, hogy az edzésed intenzív legyen az ellipszisen, nyilván eleinte nem fog menni, de ahogy egyre jobban bírod: az edzésed intenzitását növeld, ne az időt. 20 perc laza mozgásnak igen kevés haszna van, míg 5-10 perc kardió edzésnek már van valamennyi. Persze bemelegítéssel együtt ez is fél órás edzés lehet.. :)

2012. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz az elliptikus tréner, a guggolások nekem totál megölik a térdem. A kajálásodon annyit kéne változtatni, hogy napi háromszor egyél zöldséget valamivel, kenyér és krumpli helyett. 1 kg mirelit zöldség 400 forint, ahol én veszem, talán lehet olcsóbban is találni. Párolva, kicsit megfűszerezve meglepően finom.
2012. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!