Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire sok/rossz?

Ez mennyire sok/rossz?

Figyelt kérdés

ma ettem reggelire: 2 szelet pirítós barna kenyérből, sajttal sonkával, paradicsommal, paprikával. ittam 1 pohár zöld teát.

tízórai: 1 alma, 1fél túrós lepény.

ebéd: kis tényér rakott kelkáposzta, gyümi leves.

uzsi: 1 joghurt kis müzlivel.

ez mennyire sok?


2012. dec. 5. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A tejtermékek és gabonák rossz hatásairól, hízással és betegségekkel való összefüggésekről olvastál már?


Mert ezek fényében nem ettél valami jól.

2012. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem

és a mennyiséget tekintve? egyébként köszönöm a választ :)

2012. dec. 5. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nemtudom az emberek miért kínozzák magukat. Nekem is van egy kis pocakom de megeszek mindent ami finom. Neked is ajánlom hogy sportolj és mellette ehetsz amit akrasz csak ne sokat és akkor nem fogsz hízni. Ennek meg semmi értelme mert a tested ha nem kap elég táplálékot az izmaidtól fogja elvenni az meg még rosszabb.
2012. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a sporttal nincs gond, mert verseny sportoló vagyok, tehát minden nap van 1,5 órás edzésem :D
2012. dec. 5. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy mennyiséget tekintve ez nagyon relatív..


Kortól, nemtől függetlenül vannak emberek, akik ha ezt ennék mint te, nagyon betegek és elhízottak lennének néhány hónap alatt.

Persze az anyagcserénk, emésztésünk változik.. így nem lehet megmondani, hogy valaki aki ma több tábla csokit megeszik - és vékony mellette, az fél év múlva ugyan így fogja-e tolerálni.

Tehát megbetegítő, 'hizlaló' ételekről ennyit lehet írni, mindenki másképp tolerálja őket. Én kétszer-háromszor annyit megennék mint amit írtál, és igazából ezt hónapokon át folytatva sem híznék.. jelenleg.

De én mondjuk cukorbetegség és rákmentes jövőre építkezem bizonyos célok miatt :)


Hogy neked sok-e az a szénhidrát, tej mennyiség azt egyedül te tudod kitapasztalni. Jónak sajnos nem jó..

2012. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!