Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Müzli fogyasztását ajánlanátok...

Müzli fogyasztását ajánlanátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fogyni akarok, és ezt életmódváltással akarom elérni! Naponta tornázok, zumba itthon és hetente kétszer járok futni. Az étkezésemre is nagyon figyelek! A tejes müzlit ti ajánlanátok ilyenkor vagy inkább ne? pl. Ebéd és a vacsora közti időre gondolok, nem főétel helyettesítésére!

Előre is köszönöm mindenki válaszát!


2012. dec. 4. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Diéta alatt nem igazán kéne tejet meg müzlit enni, van bennük cukor bőven, amit ki kell zárni ilyenkor. Viszont Tápi mindjárt feljön és majd jól megmondja, hogy miért rossz a tejes müzli. :)
2012. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én inkább reggelire enném, nem köztes étkezésnek. És nem a cukrozott fajtát, hanem natúr zabpelyhez magvakkal, aszalt dolgokkal.
2012. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! :)
2012. dec. 4. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Én minden reggel zabpehellyel kevert Nestlé Fitness müzlit eszem tejjel és gyümölccsel, nekem sikerült vele fogynom 15 kilót. Mivel szénhidrát, ezért nagyon délutánra nem javasolnám, csak reggelire, de arra szerintem elég jó. Viszont csak a natúr müzlik, a cukros vackokat felejtsd el, ha fogyni akarsz.
2012. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnaptól csak reggelire fogok enni, mert egyébként szeretem és nem akarnék teljesen lemondani róla! De a cukrosat kizárom! Utolsó: milyent vettél? neve esetleg? Köszi előre is!
2012. dec. 4. 21:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,láttom írtad milyen veszel! Elnézést!
2012. dec. 4. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Hello!


Igazából sem a tej, sem a müzli nem emberi étel. Itt pontot is lehetne tenni a dolog végére, minek ennénk olyat ami nem alkalmas emberi fogyasztásra? Hát nem teszünk, mert ugye nem hiszünk a neten írogató hülyék baromságainak ugye.


Ekkor jön az hogy minimum utalunk rá, valami érvvel megtámasztjuk hogy vajon a müzli miért is nem jó.


Azért nem jó a müzli és a tej, mert mindkettőnek van egy közös hatása: zsírraktározást váltanak ki a testünkből.

Az egyik azért mert sok szénhidrátot tartalmaz, a másik azért mert ilyen hormonokat tartalmaz (a bocit is növeszteni, hizlalni kell a tejjel).

Ez már elég lehetne azért hogy senki se egye ezeket, kiváltképp fogyókúrázók ne.


Hogy mégis miért ne egye senki, az azért van mert nem mindenki hízik el ezektől (más az anyagcserénk, emésztésünk) de a gabonákban található glutén, lektinek, fitátok káros hatásai túlmutatnak az elhízáson. Senki sem látja hogy kövér lenne, de közben a szervei mégis elzsírosodnak, gyulladás van a testében, aztán csodálkozik miért fáj ez, miért fáj az, miért van szívprobléma, miért lett cukorbeteg amikor nem elhízott stb. stb.


A tejjel is hasonlóan. Miért van autoimmun gyulladás, miért van allergia, kiütés-ekcéma, hiperaktivitás.. igazából 100 meg 100 problémát, betegséget fel lehetne sorolni amik elsősorban ezekkel a hétköznapi, méregként nyomatott élelmiszerekkel függenek össze. Na ezért nem ajánljuk a müzli fogyasztását.


[link]

2012. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm! :) Nagyon jól leírtad!
2012. dec. 5. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Tyűha.. hát, köszönöm hogy megköszönted!
2012. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!