Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek lenne eredménye?

Ennek lenne eredménye?

Figyelt kérdés

Most jelenleg össze.vissza zabálok és nem nagyon sportolok csak max, heti 1-2x ha úgy tartja kedvem..

Változásként heti 3-4x sportolnék..és egyenlőre azt enném,amihez kedvem van,de csak akkor,ha éhes vagyok és tartanáma mértéket.. Kezdetnek jó lesz? Mivel folytathatnám? mennyit adhatnék le vele?


2012. dec. 2. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan időszakaim, amikor reménykedtem, hogy a részmegoldások is hoznak majd sikert, hogy nem kell sokat változtatnom... Nekem nem vált be, semmilyen eredményt nem hozott, végül nagyon sok mindenen változtattam, úgy, hogy ez mégsem legyen teher. Ennek már meg is lett az eredménye. Csak a saját tapasztalataimról tudok írni, lehet, hogy neked beválna.
2012. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na akkor írd érdekel:)
2012. dec. 2. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

amikor kb úgy ettem, mint azelőtt, semmit nem fogytam napi 1 óta sporttól. mármint nem táblacsokikat zabáltam. csak tejet+gyümölcsös müzlit (nem telecukrozottat) meg valamennyi keneret, átlagos dolgokat, átlagos mennyiségben. és zavart, hogy az erőfeszítéseimnek semmi eredménye.


a saját tapasztalataimról írok, még egyszer ismétlem, nem biztos, hogy ez mindenkinek tetszeni fog. Kalóriát számolok, 1100 kcal körül eszem egy nap, bár nem mérem le pontosan, így csak saccolni tudok. Napi háromszor eszem párolt zöldséget olaj nélkül sült fehér hússal/csökkentett zsírtartalmú sajttal/tojásfehérjével/sonkával, ezen kívül ha éhes vagyok, eszem zöldséget magában,plusz gyümölcsöket szoktam még enni. mirelit mexikói zöldségkeveréket veszek, párolóedényben párolom "röpke" 2 óra alatt... imádom az ízét, már jó ideje ez A köret számomra mindenhez. Vizet iszom. 1 órát taposógépezek, mivel most már hideg van, hogy kint fussak. Egy héten elfogy még kb 4 szelet egyenként 20 grammos szelet tk kenyér + sonka.

2012. dec. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!